fbpx
Молитва
Молитви за сімейне щастя. Коли сімейне щастя висить на волосині, повернути гармонію і розуміння здатні допомогти тільки молитви, вимовлені особисто!

Коли сімейне щастя висить на волосині, повернути гармонію і розуміння здатні допомогти тільки молитви, вимовлені особисто.

Православна сім’я вважає невід’ємною частиною свого життя молитви і пости. Але від розладу і сварок не застрахований ніхто. Звернення до святих покровителів в щирій молитві може виявитися дієвою допомогою. Джерело

Як і коли молитися

Традиційно чоловік вважається стрижнем сім’ї, напрямних і захисником, а жінка – оберігає початком, берегинею вогнища і затишку. Тому молитви про збереження і благополуччя сім’ї краще вийдуть саме у жінки, що живе серцем.

Просити про примирення та вирішенні складних ситуацій найкраще, перебуваючи в спокійному стані і вірячи, що прохання буде почута. Священики не рекомендують молитися в нестійкому стані або злобі на близьких: це може виявитися шкідливим і не принести бажаного спокою.

Молитва Богу про сім’ю та дітей

«Господь Всемогутній, Отець наш і Пастир! Про Твоєї допомоги молю покірно і смиренно. Збережи нашу сім’ю від біди і гріха розлучення, а дітей наших (дитини нашого) від життя в неповній сім’ї, без батька.

Подай нам дар Любові і розуміння, навчи мене, рабу Божу (ім’я) ще більше любити свого чоловіка перед Тобою і людьми, навчи його любити і поважати мене, пішли нам сімейне щастя і радість. В ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Амінь ».

Читайте цю молитву від щирого серця стільки раз, скільки вважаєте за потрібне. Кращим числом для повторення молитов і мантр є число 8, з яким пов’язано безліч православних прийме і переказів.

Молитва Діві Марії про сімейне щастя

«Владичиці Небесна, Свята Заступниця і Покровителька! Украй сім’ю мою Своїм небесним покровом, Пом’якши серце чоловіка мого і приведи чад наших до світу, любови і відкритості всьому доброму. Не допусти нікого з сім’ї моєї до розлуки і тяжкого розставання, до передчасної і раптової без покаяння. Амінь».

Ця молитва захищає сім’ю від руйнування, сварок і суперечок, а також допомагає від псування на сім’ї.

Молитва святого Івана Богослова про пом’якшення сердець і примирення

«О, Івана, догоджаючи Христовий, тішить, заступник і правдоречітель! Благаю тебе, візьми під покров свій сім’ю мою і дітей наших! Захисти нас і примирити наші страждають серця, вселив у них радість і любов один до одного, що не дозволь трапитися гріха розлучення і розриву сімейних уз.

Умоли Господа нашого, Ісуса Христа і Пресвяту Матір Його Діву Марію про милість і захисту! В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь ».

Молитва Іоанна Богослова дарує світ в душі і серці, а за ними і сімейне щастя. Досягти світу і залучити щастя допоможуть також православні змови.

Фото ілюстративне – lvivpost.net

You cannot copy content of this page