fbpx
Шоу-бізнес
MONATIK розказав, чи повернулися з ним до України дружина та сини і як він писав нові хіти на дитячий синтезатор

Війна заскочила MONATIK у відпустці з родиною у Барселоні. Там він одразу заступив на культурний фронт. Майже усі п’ять місяців артист без упину давав благодійні концерти в різних куточках світу, а зараз повернувся до України.

У “Сніданку з 1+1” MONATIK розповів, що повернення до України нагадало йому мирний час, коли він після довгих турів приїздив додому. Проте, зараз це зовсім інший настрій та картини навкруги.

“Враховуючи, що у мене декілька років поспіль життя було у ритмі та русі – то ти наче повернувся додому з туру. Щоправда, Київ порожніший, ми їхали через Макарів, просто розривають серце навпіл від побачених розбитих будинків. Ти дивився це на екрані і боліло та болить, а коли ти бачиш це на власні очі – сльози просто рікою”, – прокоментував співак.

Наразі до України MONATIK повернувся сам. Його дружина Ірина та двоє синів – Платон та Данило – залишились за кордоном.

Говорить, що сумує за родиною, у будинку дуже порожньо та не вистачає дитячого сміху. Проте навіть через відстань MONATIK не пропускає важливих моментів у житті синів, навіть таких, як випадіння молочних зубів.

“Ми весь час на відео. Нещодавно Дані відеозв’язком вирвали другий молочний зуб. Перший встиг я вирвати, а другий вже робила дружина. Телефонує мені такий беззубік, зубна фея також прилітала.

А малий Платон весь час каже: “Ну вирвіть мені теж зуб. Чому тільки до Дані прилітає зубна фея?”. Кажемо йому, щоб він не поспішав так дорослішати. Але він завжди засмучується, що у Дані випадає зуб, а у нього ні”, – поділився MONATIK.

Щодо повернення родини до України, то співак говорить, що вони весь час в емоційній ямі та не знають, чого очікувати завтра. Наразі родина просто живе сьогоднішнім днем, як і більшість українців.

За час свого повернення до України співак вже встиг дати великий концерт у метро на станції “Майдан Незалежності”, який згодом покажуть у єдиному “Марафоні новин”. За словами співака, він побачив необхідність у цьому концерті для людей, це була їхня можливість трохи відволіктись від навколишніх подій.

На концерті співак виконував як і старі хіти, так і пісні з нового альбому “ART Оборона”, одну з пісень якого представив у “Сніданку з 1+1”. Обкладинку до альбому співак намалював разом із старшим сином Данею.

Говорить, що після повномасштабного вторгнення він свої думки записував у скетчбук, адже йому було важко прийняти повномасштабне вторгнення російських військ. І додає: “Чесно, я, мабуть, був останнім, хто у це вірив. Коли у тебе все перевертається, все руйнується зсередини – ти просто не знаєш, що робити. От ми зараз за кордоном, а куди повернутись?

А чи буде наша будівля ціла? Чи буде де жити? Що робити далі? Але ти розумієш, що потрібно бути корисним, хоча б емоційно. Я почав писати у цей блокнот моменти, потім перетворювати їх у вірші, у музику… Інструментів не було, я придбав дитячий синтезатор і на ньому почав писати. Воно все лилось, бо це правда”.

Перший благодійний виступ Діма наважився дати лише на свій 36-ий день народження – 1 квітня. Його у цьому переконала акторка “Студії Квартал 95” Олена Кравець, яка і запросила співака приєднатись до благодійного туру “Доброго вечора, ми з України”.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.