fbpx
життєві історії
Мовчки вийшов з машини, відкрив багажник, звільнив від продуктів один з ашанівских пакетів, вивів сина з машини і попросив зібрати все сміття на узбіччі. У сина гординя, ще й дружина спробувала заступитися. Але дружину я відіслав ​​в машину слухати музику, а синові пояснив, що поки він не принесе мені повний пакет сміття, ми далі не поїдемо

Моєму синові тоді було років сім, ми всією, поки ще маленькою сім’єю, їхали кудись за місто. Заїхали на заправку, купили морозива і їдемо, отримуємо задоволення: літо, спека, морозиво, дружина, син, благодать! Тут мій син відкриває вікно і викидає обгортку. Швидкість автомобіля була невеликою, і я зміг дуже швидко зорієнтуватися і припаркувати машину на узбіччя.

Мовчки вийшов з машини, відкрив багажник, звільнив від продуктів один з ашанівских пакетів, вивів сина з машини і попросив зібрати все сміття на узбіччі. У сина гординя, ще й дружина спробувала заступитися.

Але дружину я відіслав ​​в машину слухати музику, а синові пояснив, що поки він не принесе мені повний пакет сміття, ми далі не поїдемо, і відповідно всіх розваг, обіцяних нами, вже не буде. Син, на початку зі сльозами, а потім з якимось азартом в очах, пішов збирати сміття. Я взяв другий пакет і пішов з ним.

За неповних півгодини ми очистили маленьку ділянку дороги від слідів життєдіяльності нашого народу і повернулися в машину. Далі я пояснив синові, чому він пішов збирати сміття. Говорив багато, нудно (як вважає моя дружина), з прикладами, але так, щоб він зрозумів.

А в кінці син запитав:

– А чому ти пішов збирати за мною?

– Те, що ти кинув обгортку в вікно – це, в першу чергу, моя помилка. Я упустив щось в твоєму вихованні, і тому повинен був понести покарання разом з тобою.

Скоро синові буде 13 років, у нього дві маленькі сестрички, і вчора я з задоволенням спостерігав, як він вчить їх не смітити…

Дякую моєму батькові – його життєва мудрість при нашому вихованні так дуже мені допомагає правильно повчати своїх дітей.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page