fbpx
життєві історії
Моя дочка хоч і не має сім’ї, в свої 42, та вже давно з’їхала від нас на квартиру, яку взяла в іпотеку. Вже давно її виплатила, і ні про що не хвилюється. А ось син Антон, чекає з моря погоди, точніше, нашого рішення. Я думаю, все це справа рук Олесі. Оскільки вона не хоче нам подарувати онука. – Поки даху над головою не буду мати, нічого не чекайте. – А потім прямим текстом заявила, що нам треба свою двокімнатну, на них переписати

Моя дочка хоч і не має сім’ї, в свої 42, та вже давно з’їхала від нас на квартиру, яку взяла в іпотеку. Вже давно її виплатила, і ні про що не хвилюється. А ось син Антон, чекає з моря погоди, точніше, нашого рішення. Я думаю, все це справа рук Олесі. Оскільки вона не хоче нам подарувати онука. – Поки даху над головою не буду мати, нічого не чекайте. – А потім прямим текстом заявила, що нам треба свою двокімнатну, на них переписати.

– На доньку я вже й не сподіваюся. Олі уже 42 роки, а вона нікого у свій світ не пускає, окрім свого Мурчика. Не хоче вона матір’ю ставати – і не достукаєшся до неї.

А ось син Антон геть інша справа, точніше, невістка готова подарувати мені онуків, тільки в Олесі нашої, особливі запити. Вона бачте чекає…

– Поки даху над головою не буде, нічого й не чекайте від мене.

І натякає, щоб я переписала на неї і Антона свою квартиру, тоді вона мене і ощасливить. А якщо ні – не бачити мені онуків, як своїх вух, –  зітхає Марта Василівна.

Син Марти Василівни Антон, одружився з Олесею 7 років тому. Живуть вони добре, лише на орендованій квартирі. Спочатку збирали гроші на іпотеку, але все ніяк не могли назбирати потрібну суму. Згодом зрозуміли, що самостійно купити нерухомість не зможуть. Вони відкладені гроші зараз витрачають на подорожі і живуть на втіху, хоч і без свого “даху”.

– Старша донька Оля, хоч і без сім’ї, та давно взяла іпотеку, вже й сама її виплатила. А Антон чекає з моря погоди, — зітхає жінка.

Марта Василівна живе з чоловіком у звичайній двокімнатній квартирі на виїзді з міста. Житло оформлене на них, донька навіть виписалася із цієї квартири.

Про онуків літні батьки вже давно мріють. Їм уже багато років, та й чоловік вже здає — хоче онука побачити. Щоправда, переписувати квартиру жінка боїться, адже від невістки можна очікувати будь-чого. Хотіли дарчу оформити, але Олесю такий розклад не влаштовує.

– Марта Василівна, мені потрібна впевненість, що в разі чого ми з дитиною не залишимось на вулиці. А так ми ж вас не виганяємо, не плануємо до вас з’їжджати, — пояснює свою позицію Олеся.

Невістка “дуже мудра”чи вона просто переживає за майбутнє дитини?

Що скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua