fbpx

Моя дочка не від чоловіка, але я роблю все, лиш би цю таємницю ніхто і ніколи не відкрив. У Андріанки і Ореста дуже схожий характер і інтереси. Він завжди був для неї зразком для наслідування. Та на вигляд дочка зовсім не схожа на тата. Орест – невисокий, чорноволосий чоловік, хоча рано почав сивіти й лисіти. Тож не так помітно, що наша дочка молочна блондинка, висока, худа, і дуже красива

Моя дочка не від чоловіка, але я роблю все, лиш би цю таємницю ніхто і ніколи не відкрив. Нікому від цього не буде краще. У Андріанки і Ореста дуже схожий характер і інтереси. Він завжди був для неї зразком для наслідування. Та насправді дочка зовсім не схожа на тата. Орест – невисокий, чорноволосий чоловік, хоча рано почав сивіти й лисіти. Тож не так помітно, що наша дочка молочна блондинка, висока, худа, і дуже красива

Сподіваюся, моя таємниця ніколи не буде розкрита. Нікому це не піде на користь. Не тільки для мене, моєї доньки та чоловіка.

Моїй доньці Андріанці двадцять дев’ять років, інженер, як і мій чоловік, блискучий талант. Мій чоловік любить це, вони дуже схожі за характером. Думаю, це пов’язано з тим, що моя донька захоплюється своїм батьком. Він завжди був для неї зразком для наслідування.

Насправді дочка зовсім не схожа на тата. Орест – невисокий, чорноволосий чоловік, хоча рано почав сивіти й лисіти. Тож не так помітно, що наша дочка молочна блондинка, висока, худа, і дуже красива.

Ми з Орестом вже деякий час зустрічалися. Мої батьки були досить суворими, але оскільки того червня мені виповнилося вісімнадцять років і вони побачили, що наші стосунки з ним серйозні, вони дозволили мені піти в похід із ним та його друзями.

Це було чудове свято, а точніше нескінченні співи біля вогнища і веселощі. Там зібралося дуже багато молоді.

Одного разу ввечері я помітила дуже гарного хлопця. Я зрозуміла, що він теж дивно на мене дивився. Я ніколи не зрaджувала Оресту (у всякому разі, до цього моменту і після!), але той хлопець мені так сподобався, що я весь вечір спостерігала за ним краєм ока.

Всі веселилися, танцювали, купалися… Коли я втомилася, то пішла у наш намет. Орест вирішив ще посидіти біля вогнища, це було досить далеко від нашого намету.

Раптом хтось підповз до мене. Я спершу думала, що це Орест. Але за чужими рухами я зрозуміла, що це не мій партнер, а той красивий білявий хлопець. Але тоді вже не було сил протестувати.

Після всього я міцно заснула. Наступного ранку я навіть не була впевненою в те, що сталося. В мене були підозри, що це був сон, не інакше.

Пізніше, коли я дізналася, що чекаю дитину, я сподівалася, що батьком є Орест, а не той білявий незнайомець… Але з роками реальність ставала для мене все зрозумілішою.

Читайте також: Дружина Степана знає, що в нього є я, але не тільки не забороняє, але й по-своєму це підтримує. Ця дивна ситуація почалася десять років тому. Я була розлучена і сама виховувала сина-підлітка. Коли він поїхав на навчання за кордон, ми сміло зі Степаном могли жити разом, але він розлучатися не спішив. Його дружина закриває на це очі, оскільки не хоче бути на старість одна, а тут і будинок, і онуки, і сорок років разом

Я дуже шкодую за те, що так вчинила зі своїм майбутнім на той час чоловіком. Я люблю Ореста і нашу дочку Андріанку і докладаю всіх зусиль, щоб зробити їх щасливими.

Якби він дізнався, що я йому збрехала і що Андріанка не його донька, це завдало б йому величезного болю. І Андріанка теж не зраділа б…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page