fbpx
життєві історії
Моя дочка виходить в вересні заміж. Незважаючи на важкий час діти все ж хочуть зробити невеличке весілля, і я їх розумію. Наді я відразу ж сказала, що фінансово допоможу. Але як тільки про це довідався Сергій, мій другий чоловік, то почав обурюватися, що Надя цього не заслужила, бо не прийняла його як рідного батька, і він і гривні не дасть на святкування. Я не знаю що робити. Я мама, і не можу стояти осторонь

Я не знаю що робити. Я мама, і не можу стояти осторонь.

Моя єдина дочка виходить заміж. Я, як і кожна мама, хочу допомогти Наді, в тому числі і фінансово, але чоловік мене не підтримує.

З першим чоловіком, батьком Надійки, я розлучилася, коли дочці було десять років.

З Євгеном ми не зійшлись характерами.

Я довго надіялась, що в нас все зміниться на краще, але закінчилось все розлученням.

Три роки я не мала ніяких стосунків. Дочка звикла, що в неї є я, а в мене вона. І коли в один момент в моєму житті з’явився Сергій, Надя прийняла це не дуже добре.

Тут зіграв її вік – 13 років, це без всього не легко, а тут ще й новий чоловік біля мами крутиться.

Але якось ми притерлися, все було добре, але тільки зі мною, з Сергієм в неї були відносини не дуже, а точніше – нейтральні…

Але дочці все підходило. Я не заставляла її дружити з Сергієм. В неї є батько, який зустрічався з нею, підтримував, і цього було достатньо.

В мене з Сергієм дуже гарні стосунки. З Євгеном і приблизно такого не було. Правда, він завжди бурчав, що Надя його так і не прийняла, як рідного батька.

Минав час. Дочка вивчилася, пішла на роботу і зустріла чоловіка своєї мрії.

Вони декілька років жили разом на орендованій квартирі і ось зараз надумали відгуляти весілля.

Діти ж хочуть все скромно організувати, бо важкий час і зараз не до гульок.

Читайте також: Я в той час огірки квасила, як чую, летить з горба моя Анна, вся в сльозах. Виявляється, її з двома дітьми чоловік покинув. Я пожаліла сусідку, але в глибині душі за Андрія була дуже рада. Він і так довго жив в такій обстановці

Я їх підтримую і відразу ж сказала Наді, що допоможу фінансово.

Коли про це дізнався Сергій, то почав обурюватися, що це наші спільні гроші, і він не хоче їх давати Наді, бо вона його так і не прийняла, як чоловіка її мами.

– Нехай тато допомагає… раз вона така!

Але ж як з мамою бути? Я ж не можу просто так залишити єдину дитину сам на сам в такий важливий момент.

В мене є деяка сума, лише моя, про яку Сергій не знає. Якщо він таки відмовиться допомогти Наді, прийдеться піти проти його волі, іншого виходу в мене немає.

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page