fbpx
життєві історії
Моя дочка завжди мені жалілась, що не зможе більше збудувати свою сім’ю, адже хто захоче взяти жінку з дитиною. Так і змирилась з цим. Мене, звісно, це дуже бентежило, я часто ходила до церкви і просила в Бога кращої долі для своєї Наталки. Все сталося випадково, коли моїй онучці Амелії було п’ять рочків. Це не інакше, як Божа благодать!

Сьогодні хочу поділитись з вами історією з життя моєї старшої дочки Наталки.

Вже з раннього віку ми почали зауважувати, що наша Наталочка має неабиякий талант до співу, тому після закінчення школи вона чітко знала куди хоче вступати.

А вже після закінчення вузу Наталка працювала вокалістом в престижному ресторані, там і познайомилась з батьком своєї донечки Амелії.

Щоправда батьком для своєї донечки він так і не став, після того, як дізнався, що Наталка при надії, за ним наче слід простив. Так із того часу ми про нього нічого і не чули.

Звісно, моя донечка вирішила стати мамою, адже в неї під боком є мама, а я завжди радо допоможу всім чим тільки потрібно їй буде.

Так і виховували ми нашу принцеску Амелічку.

Моя дочка завжди мені жалілась, що не зможе більше збудувати свою сім’ю, адже хто захоче взяти жінку з дитиною. Так і змирилась з цим.

Мене, звісно, це дуже бентежило, я часто ходила до церкви і просила в Бога кращої долі для своєї Наталки.

Так і сталось, коли Амелії було п’ять рочків Наталка зустріла його, чоловіка своєї мрії.

Анатолій, так звуть мого зятя, став справжнім щитом для їхньої сім’ї, в них настільки теплі відносини, та й Амелію він дуже любить і піклується про неї, як про свою рідну.

Читайте також: Мій чоловік забороняє спілкуватися з зятем, а тому і з дочкою і внуком. Всьому виною став бізнес, в який ми прийняли Антона, як рідного сина. Але я не можу з цим погодитися, оскільки Руслана наша єдина дочка. До того ж, з ними росте наш єдиний онук. Дивує мене і те, як на це відреагували наші свати. Живуть вони бідно. Весілля дітям організували ми за свій кошт. А сваха нас навіть на ювілей не запросила

Так і живуть вони в повній гармонії вже чотири роки, діток у них спільних немає, причина у Анатолія, тому доля звела їх двох, наче все знала, що вони доповнення одне одного.

Я від себе хочу додати вам такий посил. Не розчаровуйтесь, коли потрапляєте в подібну ситуацію, адже попереду доля приготувала для вас приємний сюрприз і ви обов’язково ще будете щасливі.

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page