fbpx
життєві історії
Моя дружина Олеся вже півроку без роботи, вдома сидить. Спочатку Олеся вирішила, що трохи відпочине, наведе вдома порядок, бо поки працювала, все запустила. Коли я йду, дружина ще спить, увечері тільки вечеря приготовлена – магазинні пельмені зварені чи піца замовлена по знижці, більше нічого вдома не робилося. І ось коли я був удома цілий тиждень недавно, я зрозумів, чим зайнята моя дружина

Моя дружина Олеся вже півроку без роботи, вдома сидить. З колишнього місця звільнилася, сказала, що її там не цінують та мало платять. Я їй говорив, що спочатку потрібно знайти нову роботу, а потім звільнятися, тим більше, що вона не такий уже й фахівець у своїй сфері. Але дружина не тільки не послухалася, а ще й завила, що я нічого не розумію.

Спочатку Олеся вирішила, що трохи відпочине, наведе вдома порядок, бо поки працювала, все запустила, а потім знайде роботу і з новими силами візьметься за справу. Я не заперечував, бо все одно марно.

Коли я йду, дружина ще спить, увечері тільки вечеря приготовлена – магазинн пельмені зварені чи піца замовлена, більше нічого вдома не робилося. І ось коли я був удома цілий тиждень на лікарняному недавно, я зрозумів, чим зайнята моя дружина.

Ранок у Лесі починається об 11-й годині з кавою, потім душ і дві години в соціальних мережах. Потім – нашвидкуруч приготована вечір та серіали, що особливо мені не подобається і не зрозуміло. Час, який витрачається на перегляд цих плоских сюжетів, можна було б витратити на складання резюме, перегляд вакансій, але щоразу дружина відказує, що завтра вона вже змінить свій спосіб життя. Але виявляється, що назавтра їй потрібно пройтися магазинами, оновити гардероб для нового місця роботи.

У вихідні до нас приходять друзі, а у понеділок треба відіспатися та прибрати. Я просто не витримую всього цього. Як доросла людина може так поводитися? Я бачу, що Леся звикла до такого способу життя, їй не хочеться ходити на співбесіди, а потім працювати. І це ще у нас нема дітей, бо Олеся не хоче!

Я от думаю, чи потрібна мені така жінка взагалі? Просто годую, одягаю її і утримую. От і все. Не хочу розповідати про це все батькам, зокрема мамі, бо уявляю, що почнеться.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com