fbpx

Моя дружина Оля ніколи не блищала красою, але завжди була доброю і чуйною людиною, балувала смаколиками, сорочки гладила. То чому ж, поясніть, вона зараз не може зрозуміти, що я просто оступився, не прощає і не приймає назад??? У нас же спільні діти, їм потрібен рідний батько! Та й стільки років разом – це не поле перейти. Та й чоловіки взагалі зараз на вагу золота, а вона носом крутить. Ну не міг я не повестися на цю Олесю. Мені навіть не вірилося, що все це відбувається зі мною, сам собі заздрив. І тут я прокинувся від того, що моя нова жінка будила мене дуже неприємним способом

Моя дружина Оля ніколи не блищала красою, але завжди була доброю і чуйною людиною, балувала смаколиками, сорочки гладила. То чому ж, поясніть, вона зараз не може зрозуміти, що я просто оступився, не прощає і не приймає назад???

У нас же спільні діти, їм потрібен рідний батько! Та й стільки років разом – це не поле перейти. Та й чоловіки взагалі зараз на вагу золота, а вона носом крутить.

Ну не міг я не повестися на цю Олесю, так вже ми, чоловіки, влаштовані. Зізнаюся, молода красуня настільки закружляла мені голову, що я відразу ж пішов із сім’ї і почав жити з нею, але казка закінчилася через два місяці.

Мені, як чоловікові, важко про це писати, щиро кажу.

Так ось, зустрілася мені якось одна жінка. Ну як жінка, дівчина 29 років. А мені 49 виповниться наступного року. Оля була такою енергійною, винахідливою, харизматичною, що в мене не залишалося іншого виходу, ніж пірнути в цю безодню безглуздя і сімейного обману.

Так, я почав зраджувати своїй дружині Олі. Ніби вона зачарувала мене, і дорослий мужик почав танцювати під дудку тієї, що годилася йому в дочки.

Якийсь час ми таємно зустрічалися з Олесею. Однак у моєму з дружиною віці довго жодну таємницю не зберегти. Спершу Оля почала питати мене про чужі запахи та дивну поведінку. Потім її не влаштувало, що я почав затримуватися після роботи.

Ну а коли наша сусідка розповіла, що бачила мене в компанії невідомої молодої жінки, дружина навіть не стала влаштовувати сцену. Сказала, що давно вже про все підозрювала, тож слова нашої сусідки стали для неї полегшенням.

Ми поговорили і вирішили, що розлучення може трохи зачекати. Та й розповідати всю ситуацію дітям-студентам не було жодного бажання. Навіщо їм це потрібне, вони навчаються в Києві і тільки у вихідні додому їздять. Оля погодилася.

Тоді я і запропонував Олесі, своїй новій подрузі, трохи пожити в неї. Подивитися, до чого це може призвести. Вона тоді була дуже рада моїй пропозиції, адже жила одна у двокімнатній квартирі і присутність чоловіка була їй тільки на радість. Отже, я зібрав речі і переїхав до неї.

Я доросла людина і чудово розумію, що двом людям, які живуть разом, потрібно трохи часу, щоб притертись один до одного. Тому я старався, як міг і був дуже здивований, як усе у нас закрутилося.

Олеся теж чудово готувала, прибирала і взагалі була завжди у гарному настрої. Мені навіть не вірилося, що все це відбувається зі мною, сам собі заздрив. Хочу полагодити щось по дому – так ні, все ідеально. Приготувати вишукану страву, а весь холодильник уже повний закусками. Тоді я запросив мою музу до ресторану. І виглядала Олеся того вечора надзвичайно.

Так, перші два місяці були просто казковими. Ми гарно проводили час, багато спілкувалися на різні теми. Оля захоплювалася нумерологією і гороскопом. Спершу я думав, що це все дуже несерйозні речі, і я нічого в них не зрозумію, але потім втягнувся і зрозумів, що це дуже цікаво.

Ми навіть кілька вечорів «грали» в таку гру: згадували, хто у нас колись народився, включаючи навіть день тижня та час. А потім розбирали ці «кейси» і порівнювали, чи все так, як нам про це говорили цифри та розташування планет. Я спробував побачити, як складеться життя у моїх дітей, як взагалі у них справи зараз.

Було цікаво, хоча, не приховую, деяка інформація була надто туманно написана. Хоча, може, це я все не так розумів. Оля, наприклад, була в захваті від наших практик.

Як я вже сказав, що перші 2 місяці нашого життя з Олесею були просто чудовими. Але все колись закінчується. Так вийшло і в моєму випадку, коли одного суботнього ранку я прокинувся від того, що моя нова у всіх сенсах жінка будила мене дуже неприємним способом.

А саме за допомогою крику. На годиннику було пів на сьомої ранку, але вона вже була вся в сльозах і з червоним від злості обличчям. Виявилося, вона напередодні перевірила моє ставлення до неї, за допомогою тих самих маніпуляцій, що я описав вище. І результат вийшов не дуже добрим: було сказано, що я їй зраджую і взагалі не ціную, як людину.

Тоді вона подумала, що, можливо, щось наплутала і в роздумах лягла спати. А вночі їй наснився сон про те, як у нас все погано і ніяких перспектив. Після таких видінь Олеся прокинулася і зрозуміла, що більше не може любити людину, яка спала зараз із нею в одному ліжку.

Розумієте, вона справді не брехала мені, а говорила чисту правду щодо своїх переживань. Хоча, з іншого боку, це означало, що ми тепер ніколи не зможемо бути разом. Так, у той момент я подумав, що вона просто не в собі. Тому й почав говорити їй це прямо, очікуючи, що Олеся заспокоїться. Та де там! Довелося збирати речі.

Ось так, тепер, через місяць після закінчення цієї історії, я живу один в орендованій однокімнатній шпаківні, яку тільки й можу собі дозволити. Дружина вже повністю готова до розлучення та непрозоро натякає на те, що вона теж жінка і вміє бути коханою, що вона вже не сама.

Навіть знати не хочу, хто він. Так, до речі, діти теж дізналися про наші стосунки і негайно стали на бік матері. Незважаючи на те, що я завжди був хорошим батьком.

Я завжди вважав свою дружину дуже доброю і душевною людиною. Але зараз все дуже змінилося. Зі мною розмовляти вона не хоче і я добре розумію, чому. А головне, її всі підтримують. Навіть намалювалася стара подруга, яка вже сто років, як перестала до нас ходити.

А ось у мене жодної підтримки немає. Тому я й пишу сюди, поділитись з вами своєю ситуацією. Може, хоч хтось був у моїй шкурі і зможе мене зрозуміти.

Сподіваюся, ця історія хоч якось вирішиться. Тому що терпіння просто не вистачає. Та й перспектив на обрії теж немає. Одна безвихідь якась.

От поясніть, чому ж вона зараз не може зрозуміти, що я просто оступився, не прощає і не приймає назад??? Чому так швидко знайшла мені заміну?

У нас же спільні діти, їм потрібен рідний батько! Та й стільки років разом – це не поле перейти. Та й чоловіки взагалі зараз на вагу золота, а вона носом крутить.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page