fbpx
життєві історії
Моя двоюрідна сестра Оксана працює по вахті, їздить місяць через місяць. Рік тому вона вийшла заміж, ну і, звичайно, переживала за те, щоб її чоловік Ігор не вигадав чого, поки вона цілий місяць десь там в Чехії. Ми з нею були дуже близькі, і тому «доглянути» за чоловіком вона попросила мене

Моя двоюрідна сестра Оксана працює по вахті, їздить місяць через місяць. Рік тому вона вийшла заміж, ну і, звичайно, переживала за те, щоб її чоловік не вигадав чого, поки вона цілий місяць десь там в Чехії. Ми з нею були дуже близькі, і тому «доглянути» за чоловіком вона попросила мене.

Я постійно сиділа без грошей (працюю в магазинчику канцтоварів на ринку), і Оксанка запропонувала мені платити за прибирання квартири. Гроші маленькі, але все ж копієчка.

Якби я знала, чим це скінчиться, не погодилася б.

Ігоря, чоловіка сестри, я знала ще до моменту їхнього весілля. Він з Оксанки пилинки здував. Дуже ввічливий, весь такий джентльмен – дівчата линуть до нього, а він ні на кого, крім Оксани, не дивився. Ну, дивився чи ні, у будь-якому разі були побоювання у сестри. Цілий місяць Оксана десь там, а він тут.

Вона просила мене робити прибирання два рази на тиждень, ну і говорити їй потім, чи що підозріле, може, запах, дзвінки, пляшки з-під вина і таке інше.

Ігор лежав на дивані і дивився телик, поки я мила підлогу і пилососа килими, а потім пропонував випити кави, після чого ми розходилися. Приходила я ввечері, щоразу в різний день. Він завжди був удома, завжди сам, і сміявся, розуміючи, що я його перевіряю.

Може, кому здасться нерозумно, але Оксана ревнувала не по-дитячому. При мені дзвонила і буквально влаштовувала йому допит, просила дати мені трубку, якщо він говорив, що вдома і я поруч. А потім допитувала мене.

Кілька вахт все було нормально, ми навіть здружилися з Ігорем. До кінця третьої Оксанкиної вахти Ігор запропонував випити вина, типу за її скорий приїзд. Посиділи, поговорили… Словом, вранці я відкрила очі в їньому ліжку. Було дуже ніяково. Готова була провалитися крізь землю, коли Оксана зателефонувала.

Коли я повернулася до себе в гуртожиток, проревіла весь день. Я вирішила, що розповім їй все, коли вона прийде, і будь що буде. Продовжувати з ним зустрічатися я не збиралася, і брехати сестрі теж.

Коли Оксана приїхала і віддала гроші, я не витримала. Я розридалася і розповіла їй все, як було.

І вона мене просто приголомшила, сказавши, що все знає. Ігор теж розповів, причому подав все так, ніби я сама перед ним весь цей час крутилася, крутилася, і сама все спровокувала. Але це була неправда!

Вона прийшла, щоб віддати мені гроші і подивитися в очі. Добре, що я зізналася сама, вистачило у мене совісті – ось її слова. Я не пам’ятаю, що я їй казала, вона не стала слухати, просто пішла. І не хоче слухати і спілкуватися зі мною досі.

Я писала їй смс-ки, але вона заблокувала сімку і завела новий номер. Я приїжджала до неї, але двері відкривав Ігор і говорив, щоб я перестала їх турбувати. Я написала йому смс-ку, питала, чому він збрехав. Тоді Оксана мені передзвонила, щоб сказати, що якщо я не перестану писати її чоловікові, вона все розповість моїм батькам. Мама б не витримала такого.

Я перестала спілкуватися з людиною, яка була мені рідною, і все через одну помилку. Шалено сумую за сестрою. Я не знаю, чи зможе вона пробачити мене колись… Чи відпустити цю ситуацію і спробувати жити далі, будувати своє життя?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page