fbpx
життєві історії
Моя Катя повернулася, і довго не думаючи, відео виставила в Інтернет, щоб усі бачили ту сім’ю. – Мамо, які ж вони безсовісні, гроші за оренду не платять, ступатися з хати не будуть, бо не мають де йти з дитиною на руках! – Навіщо, Катю, ти з ними так вчинила? Адже ми усі люди, маємо розуміти один одного. – Не можу їх терпіти, таких розлізлих людей! – Боюсь, що погубить мою дочку її зверхність

В одних життя устелене красою, а в інших – бідою!

З чоловіком жили в місті у двокімнатній квартирі, виховували донечок Катю та Яну. Життя у місті змінювало нас, хоча родом я із села.

Поки були живі батьки – то помагали нам всім чим могли. А не стало батьків – важче було жити, бо більшість продуктів доводилось купляти, а ще комуналка – грошей не вистачало.

Мій Івась не мав сили працювати на двох роботах, а дівчатка підростали – їхні запити зростали.

Тоді кажу до чоловіка: “Івасю, у селі батьківська хата пустує даремно, давай переїдемо туди – і повітря краще, і спокійніше нам буде, ще й город посадимо – всього ж у місті недокупимся.”

Іван погодився, а щоб був якийсь дохід – квартиру почали здавати в оренду.

Дівчатка теж зраділи, що зміниться обстановка, нова школа, нові друзі. Хоча у село вони часто приїжджали під час канікул – друзів мали.

Так почалось наше життя у селі. Батьківську хату відреставрували, провели газ, воду. Облаштувалися помаленьку.

“Данусю, а час біжить, потрібно думати, де наші дівчатка підуть навчатись після закінчення школи, – чоловік переймався долею дівчат.

Яна розумничка – вступила у технікум легкої промисловості! Жила в гуртожитку, потім познайомилась із Віктором (розумним, успішним, працівником ІТ – компанії). Зараз вони разом живуть, готуються до весілля.

А от у Каті не все так просто: після закінчення школи, теж навчалась в університеті, пішла працювати не за професією. Вимагали стажу, а де ж його взяти одразу ж після навчання ? Не було! Тому Катя працювала на касі у великому супермаркеті.

Додому приїжджала пізно, не все з нами ділилася таємницями, коли дізналися про її цікавий стан, було вже пізно… Вона вирішила привести дитину для себе, а хто батько – так і не скала.

Діти – це велике щастя, дар Божий. Наша внученька Аня росла розумною і дуже вродливою: “Івасю, поглянь, а наша Анечка схожа на мене!”. Тішилися нею усі, а от Катя щоразу ставала такою нервовою і злою.

У всіх бачила негатив, до людей огризалась, бачили, як вона змінилась. За будь-яку дрібницю людину може з болотом змішати!

Нещодавно поїхала на ту нашу квартиру, що ми здаємо в оренду одній молодій сім’ї з дитиною. Катя побачила, як вони квартиру перетворили на суцільний бардак, почала їх виганяти, а та сім’я не мала навіть грошей, щоб розрахуватися за оренду.

Моя Катя, довго не думаючи, відео виставила в Інтернет, щоб усі бачили ту сім’ю.

– Мамо, які ж вони безсовісні, гроші не віддають цього місяця, ступитися з хати не будуть, бо не мають де йти з дитиною на руках у великому місті!

– Навіщо, Катю, ти з ними так вчинила? Адже ми усі люди, маємо розуміти один одного, а ти зі своїми погрозами…

– Не можу їх терпіти, таких розлізлих людей!

Читайте також: Я до невістки не сміла говорити, тому коли син залишився в кімнаті один, запитала, чому без банок. А він мені знаєте що відповів? Що його тещі більше потрібно, бо вона в селі живе, ось вони з Катею все туди і возять. Мене це розізлило, ось я і вирішила їм цього року нічого не передавати. Може до них дійде. Більше доньці до Києва передам. І нехай хтось тільки скаже, що я не гарно перед сином вчинила

– Твоя зверхність тебе погубить, Катю!

– Мені байдуже, мамо, а як у нас не буде грошей, хто нам дасть, підемо жебракувати чи що?

Така якась хамовита моя донька, може, якщо б була ніжнішою – знайшла б ще собі чоловіка (у селі багато неодружених). Але я так розумію, що її бояться… Не знаю, як допомогти доньці, адже ми з Іваном не вічні?

Що її чекатиме потім?

Автор – Наталя У.

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page