fbpx

Моя мама попала в таку ситуацію з моїм племінником, тобто своїм першим найулюбленішим онуком, – ворогу не побажаєш! Подзвонила мамі сьогодні поговорити, бо в будні особливо й ніколи за турботами. А тут таке! Зібрався одружитися. Я їх пустила у квартиру. Він із самого початку повівся по “хазяйськи”: викинув мої речі, щось забрала мама, щось довелося продати. Я спустила – молоді, розуму не набралися ще – подумала я. Та ідея прописки у мене з голови “пішла”. А була згодна прописати раніше. Так вони й залишились у квартирі. Далі – цікавіше. Затіяли ремонт. Далі навіть не знаю, як описати. Племінник їй відчинив двері у коридорі і далі не пустив!

Моя мама попала в таку ситуацію з моїм племінником, тобто своїм першим найулюбленішим онуком, – ворогу не побажаєш!
Подзвонила мамі сьогодні поговорити, бо в будні особливо й ніколи за турботами. А тут таке!

Та про спочатку розповім. Є в мене племінник, якого мої батьки няньчили, поки невістка вчилася. Він перший онук, самі розумієте – любили безмірно. Ну виріс, звичайно, дещо хамуватий юнак. Торік восени прийшов з армії. Зібрався одружитися. Я їх пустила у квартиру.

Він із самого початку повівся по “хазяйськи”: викинув мої речі, щось забрала мама, щось довелося продати. Я спустила – молоді, розуму не набралися ще – подумала я. Думалося, що й мама перебільшує. Хоча на сполох дзвонила й тітка теж.

Потім Артем одружився. На весіллі у невістки прослизнуло в розмові, що вони залишаться там назавжди. Я не стала заперечувати і промовчала. Але ідея прописки у мене з голови “пішла”. А була згодна прописати раніше. Так вони й залишились у квартирі. Д

алі – цікавіше. Затіяли ремонт. Зняли підлогу, поміняли вікна. Я зателефонувала, і попередила, що всі витрати несуть у повній відповідальності і у разі продажу квартири я не оплачуватиму витрати. І попросила, щоб про всі перебудови консультувалися зі мною.

Живуть вони рік. Платять комунальні витрати, народили дитину три місяці тому. І ось електромережі попросили зняти дані лічильника і сказати їм. Скільки в міськсвітлі телефон моєї мами – на неї оформлена довіреність щодо вирішення всіх питань з майном – зателефонували їй.

Вона зателефонувала племіннику, а там нікого. Вона зателефонувала невістці – та їй відповіла в грубій формі. Мама в складних стосунках зі невісткою, але ясно, що це треба не їй, і всього лише вийти на майданчик, зняти свідчення і зателефонувати.

До слова, За цілий рік мама не разу не була в гостях в улюбленого онука, у квартирі, яку колись “заробила” вона. Саме за її допомогою я змогла придбати цю квартиру. Місяць тому мама в розмові згадала, що вони зі свахою – матір’ю невістки – жодного разу не бачили правнучка, а хочеться!

Всі почали мамі говорити, що могли б і сходити без особливого запрошення дві бабусі, не чужі люди, Хоч на півгодини. І я, і мої родичі і мій брат навіть їй казали, що їй будуть раді, що вона перебільшує. І вона пішла. Взяла гроші на подарунок.

Далі навіть не знаю, як описати. Племінник їй відчинив двері у коридорі і далі не пустив! Мама йому: “Я до вас прийшла”, “Ми спимо” – відповідь. Він навіть не дав зачинити їй двері в коридорі силою! Квартира окремим блоком у малосімейному будинку, розмова відбувалася на очах у сусідів!

У мами від сорому погіршилося самопочуття, відкачували її сусіди – чужі люди. Викликали швидку – чужі люди. Вона розповіла братові, як її зустрів онучок. Відповідь брата – не бери близько до серця. Чесно – я здивована поведінкою брата. Я не уявляю, щоб він чи я не пустили на поріг родича чи просто друзів і не уявляю, щоби мені таке спустили батьки.

Сваха подзвонила наступного дня із пропозицією разом сходити до онука. “Я вже” – відповіла мама і все розповіла. Сваха почала вмовляти її зателефонувати мені і поскаржитися на таке хамство:

“Нехай жене їх, настав час поставити на місце”.

Мама не стала дзвонити і скаржитися, я оце сьогодні їй сама зателефонувала. Але перед тим мені подзвонила сусідка і кротко все розповіла.

Борюся з бажанням зателефонувати прямо зараз та попросити з’їхати за тиждень. У дружини племінника батьки живуть у 3-хкімнатній квартирі, місце є.

Артем моєму брату сказав, що в квартирі не було прибрано, що дружина не дуже добре почувалася Але ж можна сказати в іншій формі? Живуть у 2-х кімнатній квартирі, можна закрити двері в спальню і хоча б запропонувати чай літній людині. Мамі моїй 70 років.

У думках у мене тільки одне – гнати Артема з квартири якнайдалі. І швидше за все дам термін до весни з’їхати.

Хотілося б дізнатися сторонню думку про це все, голова зараз гуде, дуже прикро за маму! Не можу залишити безкарним таке свинство! Я ж права? Що скажете?

You cannot copy content of this page