fbpx
життєві історії
Моя подруга Оксана виявилася дуже невдячною! Мій чоловік замість того, щоб проводити час з нами, своєю родиною, робив їй кілька місяців ремонт. А вона нас навіть на новосілля щене покликала! Дуже прикро. У мого чоловіка своя бригада, він обіцяв, що допоможе їй. Оксана все оплачувала – меблі, будматеріали та інше. Також оплачувала роботу будівельників, чоловік з цих грошей нічого не мав. Вона протсо сказала йому “Дякую”, він ніяких грошей не заробив! Я думала, вона хоч з Новим роком нас привітає, і подяку якусь чоловікові висловить, конверт подарує. І тоді навіщо мені говорити про шубу?

Моя подруга Оксана виявилася дуже невдячною! Мій чоловік замість того, щоб проводити час з нами, своєю родиною, робив їй кілька місяців ремонт. А вона нас навіть на новосілля щене покликала! Дуже прикро. У мого чоловіка своя бригада, він обіцяв, що допоможе їй. Оксана живе сама, чоловіка або хлопця у неї немає.

Моя близька подруга Оксана затіяла ремонт кілька місяців тому. Грошей впритул, але, тим не менш, найняла дизайнера і робила все за проектом дизайнера.

У мого чоловіка своя бригада, він обіцяв, що допоможе їй. Оксана живесама, чоловіка або хлопця у неї немає.

Я була тільки за. Оксана все оплачувала – меблі, будматеріали та інше. Також оплачувала роботу будівельників, чоловік з цих грошей нічого не мав. Вийшло, що вона працювала до пізнього вечора і за 3 місяці жодного разу не приїхала подивитися, як просувається ремонт!

Чоловік щодня їздив до неї на квартиру, контролював робочих, радився з малярами, як краще пофарбувати стіни та виконував іншу роботу.

Скажу одразу – у нас з подругою хороші відносини. Жодного разу я не помітила в Оксані дріб’язковості, вийшло, що вона витратила на ремонт суму набагато більшу, ніж планувала.

І проблема, зокрема, в тому, що у підсумку вона чоловікові просто сказала “Дякую!”, він ніяких грошей не заробив!

Минуло з моменту закінчення ремонту вже чотири місяці. Я думала, вона хоч з Новим роком нас привітає, і подяку якусь чоловікові висловить, конверт подарує. Чоловік дивується не менше мого. Говорить, що така робота коштує не менше ніж 200 тисяч гривень. Думали, вона хоч чверть запропонує, ну або суттєвий подарунок зробить.

До слова, запрошення на новосілля ми ще так не побачили, хоча були великі свята, привід був не раз. Я не знаю, як їй натякнути. Мені взагалі здається, що вона навіть не здогадується, що потрібно якось віддячити. Хоча вона нам, звичайно теж допомагала. Наприклад, дитину в садок прилаштувала, благо посаду в держорганах дозволяє. Але ж один дзвінок непорівнянний з трьома місяцями щоденного контролю ремонту в квартирі!

Я розумію, що чоловік сам вирішив допомогти Оксані, але він не думав, що вся робота від вибору розеток до зустрічей з малярами і робочими буде на ньому, і що вона ні разу не приїде туди сама проконтролювати, та ще й він зостанеться ні з чим.

Після закінчення ремонту вона ще дзвонила чоловіку і питала: а що тут, а що там, говорила “Дякую за поради” і все на тому.

День народження вона своє не відзначала. На Новий рік поїхала до батьків. Не бачила особисто я її вже десь півроку, хоча раніше спілкувалися щодня. Може, їй і самій не зручно, що так вийшло, а, можливо, вона навіть не думає і не здогадується, що в чомусь не права.

Але я вважаю, що будь-яка робота повинна бути оплачена, навіть якщо це по дружбі! Або просто хорошим подарунком віддячила б, і нам з чоловіком вже було б не так прикро.

Не знаю, як правильно вчинити. Хочу написати Оксані повідомлення, де все по полицях розкладу, що й до чого. Але боюся, що через гроші перестанемо зовсім спілкуватися. Чи варте воно того?

Ситуація, до слова сказати, з грошима у неї не критична. Нещодавно вона писала, що хотіла купити нову шубу та грошей не вистачило. Не хочеться думати, що вона просто використовувала чоловіка. Здається, вона просто не розуміє, що треба віддячити.

Не знаю, чи варто їй взагалі про це говорити… Але одна справа – допомогти по дружбі, пару раз приїхати проконтролювати, інша справа – кожен день витрачати на це час.

Мені прикро за чоловіка, за нашу родину. Він би краще рповодив цей час з нами! Розмовляла про це з декількома знайомими, і всі говорять, що вона не права. Але мені не хочеться псувати відносини. У той же час я розумію, що за чоловіка образливіше, він все-таки не волонтер.

Одна знайома припустила, що Оксані незручно, все вона розуміє, але вона навмисне далі відтягує момент, щоб не витрачатися, не платити моєму чоловікові. Хоча тоді навіщо мені говорити про шубу? Може, зателефонувати все ж Оксані, чи написати? Або зробити висновки і залишити все, як є?

Та я відчуваю, що ця ситуація мені все одно спокою не дасть, треба її якось вирішити, тільки обрати якийсь правильний варіант…

Автор: Наталя

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook