fbpx
життєві історії
Моя подруга вийшла заміж за багатого юнака, а вона була з простої сім’ї і вичайно ж, думала, що тепер всі її фінансові проблеми будуть вирішені. Спочатку все було, як у казці. Але батько нареченого перед весіллям, дає підписати наречені якісь папери. Вона підписала. Це був шлюбний договір, за яким їй ніколи нічого не буде належати, навіть її особиста зарплата буде надходити в сімейний бюджет, яким управлятиме чоловік. І з того часу всі питання в її житті вирішують чоловік і його батьки, які постійно вказують на її місце і відсутність права голосу!

Одна моя добра знайома багато років тому вийшла заміж за багатого юнака. Його родина володіла великою будівельною компанією і нерухомістю за кордоном.

Він сам займав високу посаду в сімейному бізнесі. Вона, звичайно ж, думала, що тепер все її фінансові проблеми будуть вирішені.

Сама вона була з простої сім’ї, яка проживала в двокімнатній квартирі в маленькому містечку. Батьки і старший брат працювали на заводі.

Дівчина була дуже симпатичною і вчилася в коледжі.

І тут вона зустріла його! Вони познайомилися у кого-то на дні народження. Він, чесно кажучи, не був красенем, але зате у нього було престижна освіта і частка в сімейному бізнесі.

А вона дуже сильно хотіла красивого життя і скоріше «звалити» з батьківської квартири.

Спочатку все було, як у казці. Він за нею галантно залицявся, водив в ресторани, дарував квіти і подарунки. Вони планували провести медовий місяць на його віллі на Середземному морі.

Молода людина представив наречену своїм батькам, вони призначили весілля. Це був найпрекрасніший день в її житті: шикарне плаття, лімузин, дорогий ресторан, сотні гостей…

І тут батько нареченого підходить до нареченої і дає підписати якісь папери. Вона підписала.

Потім виявилося, що це шлюбний договір, за яким їй ніколи нічого не буде належати, навіть її особиста зарплата буде надходити в сімейний бюджет, яким управлятиме чоловік.

До речі в медовий місяць батьки нареченого відправили їх не на віллу на Середземному морі, а в квартиру на Чорному морі.

І з того часу всі питання в її житті вирішують чоловік і його батьки, які постійно вказують на її місце і відсутність права голосу.

Судячи з мого досвіду, ця ситуація дуже поширена. Справа навіть не в тому, що це був шлюб за розрахунком з обох сторін. А в тому, що молоді взагалі не обговорювали фінансові питання і сімейний бюджет до весілля!

Коли справа доходить до створення сім’ї, дуже важливо поговорити про фінанси, щоб не вийшло, як у цій сумній історії.

Потрібно обговорити сімейний і особистий бюджети, кредити, борги і навіть майбутню пенсію. Ви збираєтеся пов’язати своє життя з людиною, яка може мати зовсім іншими поглядами на грошові питання.

Такі речі, як покупка будинку або автомобіля, щорічну відпустку, непередбачені витрати на лікування, повинні бути передбачені в сімейному бюджеті. Також між вами повинна бути домовленість про те, як гроші витрачаються і зберігаються.

Якщо ви не приділите час фінансових питань на ранній стадії ваших стосунків, то потім у вас буде багато приводів для сварок і образ.

Створюючи сім’ю, не розумно ігнорувати фінансові питання.

Якщо ви соромитеся обговорити з вашим звуженим його зарплату, кредити і борги – то вам не уникнути проблем вже в найближчому майбутньому!

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page