fbpx

Моя подруга вже геть мені на голову сіла. Майже кожного дня Надя приходить, щоб смачно поїсти, та ще й промовляє, що собі ліньки готувати, а у вас так все смачно. А буває й таке, що додому просить, для сина. То вже взагалі, я вважаю, наглість. А всьому виною мій характер –  припрошувати до столу. І все б нічого, якби я не зауважила дивну річ. Як тільки в мене є якась робота на городі, її як вітром здуває. Навіть повз мої ворота не проходить

Моя подруга вже геть мені на голову сіла. Майже кожного дня Надя приходить до мене, щоб смачно наїстися, та ще й промовляє, що собі ліньки готувати, а у вас так все смачно.

А буває й таке, що й додому просить, для сина. То вже взагалі, я вважаю, наглість, а всьому виною мій характер –  припрошувати до столу.

В мене самої величенька сім’я, живу я із дочкою, зятем і двома внуками. Внуки мої вже дорослі, старший в одинадцятому класі, а менший у восьмому.

Три мужчини в хаті, то наготувати потрібно добряче поїсти. Тай як не крути, все це кошти моїх дітей, які працюють не покладаючи рук, щоб забезпечити всі наші потреби.

Я на себе завжди беру відповідальність за приготування їжі. Щоб дочці було легше, тай чим мені ще зайнятись на пенсії, як не тим, щоб порадувати своїх чимось смачненьким.

Та ще й так збіглося, що я кухар за освітою. Тридцять років пропрацювала на кухні, справу я цю люблю, тому готування приносить мені лише задоволення.

Моя подруга Надійка живе сама із дорослим сином, який у неї вже студент третього курсу. Чоловіка її вже два роки, як нема з нами, важка недуга забрала його у потойбіччя.

Відтоді Надя і почала сильно лінуватись. Син поїде на навчання, а вона на бутербродах і печеньках може день провести.

Часто Надя любить до мене забігати, про щось трохи побалакаємо, тай день веселіше минає. Та тільки я зауважила одну річ, що моя подруга кудись пропадає, як у мене робота на городі появляється.

В ці дні їй нема коли до мене прийти.

А так зазвичай прийде побалакати, смачно поїсть та ще й буває попросить для сина: “Таке смачне, я б хотіла, щоб мій Мар’янчик спробував”.

Читайте також: Я Зоряну, як людину просила, щоб ця історія залишилася між нами. Якби ж я знала, що не втримає вона свого язика за зубами, то б в житті цього не розказала. Мені так неприємно стало, коли вже за два дні до мене підійшла одна мамочка з нашого класу. Ось я і вирішила їй показати своє невдоволення. Не розмовляли ми з подругою тиждень, а після та прийшла до мене, як ні в чому не бувало

То називається, дайте мені і моїм дітям, або ж наглість друге щастя. Та я щось маю таке в характері, що не вмію відмовити, тому передаю все, і навіть більше деколи.

А у вас є схожа подруга, як у мене? Яка непомітно використовує вас?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page