Я Зоряну, як людину просила, щоб ця історія залишилася між нами. Якби ж я знала, що не втримає вона свого язика за зубами, то б в житті цього не розказала. Мені так неприємно стало, коли вже за два дні до мене підійшла одна мамочка з нашого класу. Ось я і вирішила їй показати своє невдоволення. Не розмовляли ми з подругою тиждень, а після та прийшла до мене, як ні в чому не бувало

Я Зоряну, як людину просила, щоб ця історія залишилася між нами. Якби ж я знала, що не втримає вона свого язика за зубами, то б в житті цього не розказала. Мені так неприємно стало, коли вже за два дні до мене підійшла одна мамочка з нашого класу. Ось я і вирішила їй показати своє невдоволення. Не розмовляли ми з подругою тиждень, а після та прийшла до мене, як ні в чому не бувало.

З Зоряною я знайома не один рік, ми живемо по сусідству, часто спілкуємось і так рік за роком наше спілкування переросло в щось більше, а саме, в дружні відносини.

Діти наші приблизно одного віку, маємо якісь спільні теми для обговорення. Зоряна у невістках, а я живу зі своєю сім’єю і з моїми батьками. Тому Зоряні завжди є мені на що пожалітись і про що розказати. Зі свого боку стараюсь завжди її підтримати, чи розрадити.

Та скажу відверто, моя подруга, має такий мінус у характері, що не вміє тримати секрети.

Їй все кортить комусь розповісти і нераз через це виникають різні неприємні ситуації. Тому перш ніж про щось розповісти подрузі, я спочатку думаю, чи варто це робити, адже впевнена, що вона обов’язково про це комусь тай розповість.

Оскільки наші діти разом навчаються в одній школі, я пожалілась Зоряні під впливом емоцій на вчительку, яка також і вчить її дітей.

За несправедливу оцінку, про те що вона неправильно оцінила самостійну мого сина, що я перевірила і це вичислила.

Як вчитель який сам не грамотний, може оцінювати дітей. Про те, що я обвела цю помилку в кружечок, поставила знаки питання і вже наступного дня оцінка була виправлена.

Зоряну я дуже просила нікому про цю ситуацію не розповідати, адже це буде неприємно мені і вчителю, якщо піде розголос.

Кілька раз на цьому наголошувала, адже знаю про схильність подруги. І вона мені щиро пообіцяла, що ця розмова залишиться тільки між нами.

Читайте також: Місяць тому у мене був день народження і мій Євген подарував миле щенятко Йорка. Навіть не уявляю, як вам описати, яка я щаслива була в цей день, і як сильно я до нього прикипіла сьогодні. Так, погоджуюсь, це наче ще одне дитя. Та воно приносить радість нам усім в хаті. Лише моя мама постійно бурчить і невдоволена. Адже щодо тваринки в хаті в неї своя думка. Та все б нічого, якби вчора я не побачила цю “картину” на свої очі. Як маю тепер з цим жити?

Та вже через два дні до мене підійшла мамочка з класу і почала розпитувати про цю ситуацію. В цей момент мене наче кип’ятком облили, почувала я себе, якоюсь пліткаркою.

Ввечері я Зоряні сказала, що сильно на неї ображена і не хочу більше з нею товаришувати.

Та десь за тиждень моя злість втишилась. Зоряна, як ні в чому не бувало, розпочала зі мною розмову. Так ми знову спілкуємось і товаришуємо.

Та як відівчити подругу від цього таляпання? Можлива тут я знайду дієву пораду, чи підказку. Наперед вам дуже вдячна!

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!