fbpx

Моя рідненька матуся вже втомилася вибачатися і кланятися Маргариті, аби вона повернулася до мене з дитиною! А дружина – ні в яку, вже три тижні сидить на іншому кінці міста у своїх батьків. І що ж такого матусенька зробила? Прибралася у нас і їсти наготувала – вареників, голубців, пиріжків

Моя матуся вже втомилася вибачатися і кланятися Маргариті, аби вона повернулася до мене з дитиною! А дружина – ні в яку, вже три тижні сидить на іншому кінці міста у своїх батьків.

Підкажіть що робити, бо я вже не знаю, як бути в цій, здавалося б, не новій і типовій ситуації.

До нас приїжджала в гості моя мама. Живе вона не з нами, на іншому краї міста, але частенько заїжджає онука побачити, поспілкуватися з нами. Гостинці завжди везе – печиво, булочки.

І ось в один день мама, коли дружина була на роботі, а син в садочку, прибралася у нас вдома, випрала речі, приготувала їсти – мої улюблені страви: вареників, голубців, пиріжків.

А Маргарита, коли повернулася з роботи, таку сцену влаштувала, ви би чули! Моя мама така-сяка, вторглася на її територію! Хоча живемо ми в квартирі мами, так, між іншим.

Мама їй сказала, що її батьки не допомагають нам і не цікавляться нашим життям, і це ж щира правда! Словом, такий конфлікт стався, що я заспокоював всіх.

А наступного дня дружина зібрала речі сина, і ми поїхали працювати. Після роботи вона не повернулася, а пішла до своїх батьків з дитиною. Вже три тижні сидить там, сказала, що там їм добре, речі забрала половину своїх та сина.

Мама моя на моє прохання навіть попросила вибачення перед нею, писала їй багато разів. Моя рідненька матуся вже втомилася вибачатися і кланятися Маргариті, аби вона повернулася до мене з дитиною!

За рік до цього вона теж йшла до батьків, сказала тоді: “Хочу пожити сама”, але повернулася через два тижні. Зараз не хоче, ні в яку, ображена, що я не заступився за неї і не сказав своїй мамі, що мама не права.

Маргарита каже, якби була своя квартира у нас, то вона жила б зі мною окремо від усіх. Але таких грошей мені ніде взяти, зарплата у мене невисока. Оренду ми також не витягнемо, бо Маргарита всі свої гроші витрачає на себе – одяг, догляд за собою, хіба трохи іноді продукти купує.

Я зараз щодня вожу сина від її батьків до садочку, а потім на тренування. Син каже, не хоче більше спілкуватися з бабусею Валею і їздити до моєї мами в гості, що вона зла. Видно, рідня дружини і Маргарита так його вчать.

Її батьки будинок добудовують свій і Ромчик уже каже, що кімната в нього там буде своя, в в нашій квартирі йому кімната не потрібна. Мені від цього дуже сумно, родина руйнується ан очах.

Маргариту не влаштовує, що квартира і машина на моїй мамі. А що я можу зробити? Квартира від початку мамина, а машину ми купили, продавши стару машину мого спочилого батька, і додавши своїх грошей.

Але я не хочу втрачати родину, люблю і дружину, і малого. Підкажіть що робити?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page