fbpx
життєві історії
Моя сусідка на дачі – бабуся божа кульбабка. Її всі постійно ображають, і нічого з цим поробити не можна. То кущі викопають, то паркан зламають, то черешні й картоплю покрадуть, то ще щось. Бабуся постійно страшенно засмучувалася. І якось раз в розмові з нами вона розговорилася – мовляв, не ладнає з невісткою, тому і на дачі живе. І тут все кардинально змінилося. На дачу прибула не просто невістка

Моя сусідка на дачі – бабуся божа кульбабка. Її всі постійно ображають, і нічого з цим поробити не можна. То кущі викопають, то паркан зламають, то черешні й картоплю покрадуть, то ще щось.

Бабуся постійно страшенно засмучувалася. І якось раз в розмові з нами вона розговорилася – мовляв, не ладнає з невісткою, тому і на дачі живе. А так у неї ще син і двоє онуків-підлітків.

Ми і порадили їй поскаржитися синові на місцевих кривдників. Адже ні вона, ні ми з ними впоратися не зможемо.

В результаті подзвонила вона свою родину. І тут все кардинально змінилося. На дачу прибула не просто невістка, а НЕВЕСТІЩЕ – досить великого зросту, дуже значної ваги жінка, з гучним голосом, золотими зубами і перепаленим волоссям. На її тлі чоловік просто губився. А ось онуки були в матір.

За три дні сімейство навело свій порядок в нашому горопашному кооперативі: кілька дачників опинилися в лікарні. Після цього бабусю ніхто не чіпав, а невістка помирилася з нею і тапер бабця Фрося живе на дачі лише весною і влітку, а зимує в родині сина.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page