fbpx
життєві історії
Моя сусідка сама виховує двох дітей, а скупляється в магазині, ніби мільйонерша. Набирає всякої всячини, а це продукти і марципани і різні речі, без яких можна б було і обійтись. Та найбільше мене турбує не те, а саме, де вона бере такі кошти. Ліда ця працює в банку і сама забезпечує будинок і дітей. А ви самі розумієте, це школярі, їх вдіти і взути, а ще на обід дати. Варто би було її керівництву на це натякнути, а я можу. Та моя племінниця мені радить не звертати на це уваги

Живу я з чоловіком в селі. Маємо дві дочки та обидві живуть не з нами. Старша дочка наша живе у Києві, має сім’ю, чоловіка і синочка, якому вже в цьому році виповниться дванадцять.

Мої діти хоч і працюють на непоганих роботах. Та все одно в великому місті важко. Тому вони ніяк не можуть наважитись на другу дитинку.

Переживають, чи зможуть її забезпечити належними умовами. Мені це, звісно, не подобається, та хто мене слухає. Тепер молодь мудра, і до старших мало прислухається.

Молодша наша та порадувала нас і внучкою і внуком, живуть вони в сусідньому селі, обидвоє працюють, в цьому році навіть собі авто прикупили.

Щоправда не новеньке, але вже свій транспорт є. Тримають трохи господарки, бо зараз ціни такі, що всього не докупишся. А як є домашнє то завжди легше на гаманець.

Так вийшло, що живу я в селі недалеко від продуктової крамнички, а ще продавець моя племінниця, то я частенько заходжу до неї потеревенити, коли вдома скучно.

Я вже не перший тиждень спостерігаю таку картину, як моя сусідка, молода мама, яка сама виховує двох неповнолітніх дітей, скупляється в магазині на пристойну суму грошей.

Набирає всякої всячини, а це продукти і марципани і різні речі, без яких можна б було і обійтись. Та найбільше мене турбує не те, а саме, де вона бере такі кошти.

Ліда ця працює в банку і сама забезпечує будинок і дітей. А ви самі розумієте, це школярі, їх вдіти і взути, а ще на обід дати. Мої діти обидвоє працюють і годі кінці з кінцями звести.

І економлять на всьому, щоб хоч якусь копійчину мати.

А тут такі розкоші, тай діти завжди такі визбирані ходять і вона як панянка наряджається. Все це мене наштовхує на думку, а чи не прокручує вона якої афери в своєму банку?

Варто би було її керівництву на це натякнути, а я можу. Та моя племінниця мені радить не звертати на це уваги.

Може у неї багатий мужчина є, а ми про це не знаємо.

Та як би був інший чоловік то ми в селі всі давно би про це знали, а тут щось не те.

Мені аж кортить дізнатись, та не знаю як…

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page