fbpx

Моя свекруха Галина Володимирівна навіть не рідна мама моєму чоловіку, але чомусь дозволяє занадто багато втручатися в наше з Андрієм життя. Почну з того, що, як я вже сказала, свекруха не рідна мати чоловіка. Галина Володимирівна жінка зі своїми примхами, але взаємини між нами завжди більшою мірою нормальні. Буває, мама чоловіка мене дратує своєю зайвою імпульсивністю та метушливістю, не вміє себе вчасно зупинити. Але я з цим могла миритися. І ось в новорічні свята ми таки дуже побили горщик, і як тепер відновити людські стосунки, я не знаю

Моя свекруха Галина Володимирівна навіть не рідна мама моєму чоловіку, але чомусь дозволяє занадто багато втручатися в наше з Андрієм життя. Почну з того, що, як я вже сказала, свекруха не рідна мати чоловіка. До того ж, у неї є ще одни син і відповідно друга невістка.

Галина Володимирівна жінка зі своїми примхами, але взаємини між нами завжди більшою мірою нормальні. Буває, мама чоловіка мене дратує своєю зайвою імпульсивністю та метушливістю, не вміє себе вчасно зупинити. Але я з цим могла миритися. І ось в новорічні свята ми таки дуже побили горщик, і як тепер відновити людські стосунки, я не знаю.

А все через другу невістку. Її Галина Володимирівна напружує, чесно кажучи, ще більше, ніж мене. Особливо Віка не приховує свого роздратування в моменти, коли свекруха починає поводитися вкрай емоційно. Я ж намагаюся відійти, кудись відлучитися, щоб не показувати незадоволення. Не завжди вдається.

Іноді мама Андрія виводить на стільки, що просто неможливо не реагувати на її дії. Одного разу я просто їй сказала, що вона неправильно дещо зробила, і вона не змогла сприйняти критику, всіляко почала намагатися мене зачепити, грубити Хоча сама, любить повчити всіх оточуючих.

Я вже не витримала і сказала, мовляв, робіть щось зі своїм настроєм, так не можна по відношенню до оточуючих. Її попустило, не надовго. Вона досі намагається зачепити, всіляко пригадує цю ситуацію.

До слова, на Віку вона ніколи не відривається, віка в неї найкраща, їй все можна. Якось був момент, що свекруху не влаштувало, що Віка не хоче переїжджати до вибраної їй квартири, хоча ціна справді була хороша. Але Віку не влаштував стан меблів.

За підсумком цієї історії, свекруха напозичалася по родичам грошей і взяла для рідного сина й Віки таку квартиру, яку хотіла Віка – ось так Галина Володимирівна догоджає другій невістці.

Тобто безпосередньо вона її зовсім не чіпає, а потім, відчуваючи провину за свою поведінку, починає обдаровувати її подарунками та зайвим лестощами. Якщо подумати про відстоювання кордонів, то був час, що свекруха мене напружувала своєю поведінкою на стільки, що я так само, як і Віка, не приховувала свого роздратування.

От я і стала поганою на стільки, що таких людей вона викреслює зі свого життя та повністю ігнорує. У тій ситуації я теж поводилася некрасиво і вибачилася, конфлікт зам’яли.

Але я не знаю як тепер поводитися, щоб були нейтральні доброзичливі стосунки, і мене не зачіпали ці її докори і ось така поведінка.

Одним словом, Галини Володимирівни у нашому житті багато. Так складаються обставини, що ми працюємо разом і живемо поруч, бачимося щодня. А як можна це змінити – її вплив на життя нашої родини – не уявляю, але дуже цього прагну! Дякую заздалегідь за поради й увагу до моєї ситуації!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page