fbpx

Моя свекруха і чути не хоче, вона вважає, що на таке тратити гроші, це повне безглуздя. – Якщо сильно хочеш, то гайда на город, там швиденько повернешся у форми. – Вона зчинила шум-глум і почала говорити, що я марнотратка. – Ти, мама, і повинна думати про дитину і чоловіка, чим їх смачно погодувати і як в хаті порядок тримати. А як хочеш схуднути, то слід менше солодкого їсти. – Я у відчаї, чоловік допізна на роботі, а Даринку окрім свекрухи мені залишити нема на кого

Ніколи не могла й подумати, що моя свекруха буде мені перешкоджати у занятті спортом. Це, на її думку, даремна трата грошей, краще завести господарство і свої сили і енергію витрачати там.

Наше знайомство з Микитою, дуже цікаве і романтичне. Мій коханий сам із міста Одеси.

Познайомились ми, коли я відпочивала разом із подругами. Чи то сонце голову на пекло, чи то морське повітря навіяло. Одним словом, я майже з першого погляду закохалась у Микиту.

Він відрізнявся від інших хлопців, був таким відважним і веселим. А потім я повернулась до себе у Івано-Франківськ.

Ми з Микитою кожного дня годинами розмовляли по телефону. На зимові свята Микита вперше приїхав до мене. Вже через два дні я зрозуміла, що хочу його познайомити зі своїми батьками.

Мамі з татом мій хлопець дуже сподобався, єдине, що їх лякало, що він так з далека. Вже наступного літа ми відгуляли весілля, я вже тоді була при надії, і Микита наполягав, щоб я поїхала жити в Одесу.

У нас народилась донечка. Скажу відверто, за ці дев’ять місяців я набрала багато зайвої ваги, і мені було дуже важко повернутись в попередні форми.

Тому, як тільки нашій донечці Даринці виповнився рік, я почала задумуватись про заняття спортом. Чом не отримати омріяне тіло, адже такою, як я зараз є, я себе не сприймала.

Хоч, правда, Микита завжди мені говорив, що я найкрасивіша для нього, про те я прагнула себе бачити трохи іншою.

Знайшовши фітнес центр неподалік від нас, я не вагаючись записалась туди. Це тричі на тиждень, це не щодня, тому залишилось тільки просити свекруху ці півтори годинки посидіти з Даринкою.

Та моя свекруха і чути не хотіла, вона вважає, що на таке тратити гроші, це повне безглуздя.

– Якщо хочеш схуднути то гайда на город, там швиденько повернешся у свої форми.

Вона зчинила шум-глум і почала говорити, що я марнотратка.

– Ти, мама, і повинна думати про дитину і чоловіка, чим їх смачно погодувати і як в хаті порядок тримати. А як хочеш схуднути, то слід менше солодкого їсти.

Я у відчаї, чоловік допізна на роботі, а Даринку окрім свекрухи мені залишити нема на кого.

Що ж мені робити? Як довести свекрусі, що спорт потрібен для здоров’я і від нього більше користі, а ніж від роботи на городі?

Та чи здатна сільська жіночка зрозуміти це? Коли в її молодості про таке і мови і можливості не було?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page