fbpx

Моя свекруха Марта Романівна – ну дуже не проста жінка. Через неї хоч розлучайся з Данилом! Ну як ви миритеся з мамами чоловіків, га? Те, що творить моя – важко описати! Розповім про останній епізод стався з батьком та старшим братом мого чоловіка. Його батьки, як завжди, приїхали до нас у гості. Моя мати теж була тоді у нас. Свекор почав доводити моїй матері, що я невірна дружина Данилу. Нібито хтось сказав йому, що в мене в минулому було дуже багато хлопців, і він переймається своїм сином. Чоловікові, звичайно, це не сподобалося, і він не витримав

Моя свекруха Марта Романівна – ну дуже не проста жінка. Через неї хоч розлучайся! Ну як ви миритеся з мамами чоловіків, га? Те, що творить моя – важко описати!

Мене звати  Уляна. З Данилом ми прожили понад три роки разом. Недавно одружилися. З батьками та старшим братом чоловіка у мене стосунки завжди були непрості. Спочатку були конфлікти зі свекрухою. То вона ревнувала свого сина до мене, то лізла в наше особисте життя.

Я постійно чула від Марти Романівни різні неприємні слова про себе та свою родину. Абсолютно безпідставно. Я ж і моя мама завжди лояльно ставилися до батьків чоловіка. Моя мама завжди була готова допомогти нам з Данею І фінансово і вчинками. Від його батьків у скрутну хвилину допомоги не було.

Сама свекруха дуже непроста і з характером жінка. Все має бути лише по її. У будь-якій ситуації вона є жертвою обставин. У якийсь момент нас із чоловіком це дуже втомило і припинили спілкування з його мамою. Але марно. Були постійні дзвінки від неї, батька Данила.

Ми постійно вислуховували, що погано робимо, вона в будь-якому випадку мати і ми зобов’язані з нею спілкуватися. Марта Богданівна днями і ночами ниє, які ми байдужі і тому подібне. Потім настало затишшя. Ми переїхали в іншу квартиру.

Щоправда, ось тут його батьки нам дуже допомогли з ремонтом. Відновили ми з ними спілкування. Але я все одно трималася на відстані від свекрухи. Знаючи всі її вибрики, образливі слова та сцени, я цій людині більше не довіряю.

Нині її позиція змінилася. Я найкраща і чудова невістка. До цього я ким тільки не була. Свекри іноді бувають у нас у гостях. Зараз Марта Романівна постійні жаліється на старшого сина і його дружину. Там також непрості люди.

Старший брат дуже заздрісний і непривітний. Завжди намагається зачепити мене або чоловіка. Ми вже просто ігноруємо таку поведінку.

Розповім про останній епізод стався з батьком та старшим братом мого чоловіка. Його батьки, як завжди, приїхали до нас у гості. Моя мати теж була тоді у нас. Свекор почав доводити моїй матері, що я невірна дружина Данилу. Нібито хтось сказав йому, що в мене в минулому було дуже багато хлопців, і він переймається своїм сином. Знову ж таки абсолютно безпідставно.

Дорослий чоловік повірив у дешеві чутки, які, як з’ясувалося, розпустив старший брат чоловіка. Я вважаю, що це особиста справа кожного, хто з ким був у стосунках у минулому. Тим більше, ми живемо вже сімейним життям понад три роки. Запитань не повинно виникати.

Чоловікові, звичайно, це не сподобалося, і він не витримав. Висловив і брату, і батьку. Батько прикинувся наївним, сказав, що не пам’ятає, хто це йому взагалі сказав таке про мене, і він так не думає.

Але на мій день народження, який буде через тиждень, все ж таки не прагне до нас їхати. Раптом що знову зайве скаже. І ось у мене постійно виникає питання: як поводитися з такими людьми? Як розставити особисті межі? Напряжність цих людей просто зашкалює.

Ми не так часто спілкуємося з батьками чоловіка по своїй ініціативі, я їх не турбую. Але спокою вони не дають. То плітки, то чутки, постійно втягують у свої конфлікти і суперечки нас. Я завжди дотримувалася нейтралітету. Але іноді це вже виходить за всі межі.

Можливо, хтось щось слушне порадить, буду дуже вдячна!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page