fbpx

Моя свекруха втратила старшого сина, з чоловіком давно розлучилася. Їй вже погано самій, тому вона віддала свою квартиру нашій дочці з її нареченим, а сама до нас перебралася. Мама мого чоловіка така людина, у якої в квартирі завжди був бардак, вона роками не виносила сміття. І ось тепер, коли вона живе з нами, не миє за собою посуд, окремо собі готує в немитих каструлях, бере до себе в кімнату їжу на тарілках і вона тижнями там стоїть, тягне з магазинів продукти зі знижками та обмеженими термінами придатності. Останнім часом перестала митися

Моя свекруха втратила старшого сина, з чоловіком давно розлучилася. Їй вже погано самій, тому вона віддала свою квартиру нашій дочці з її нареченим, а сама до нас перебралася. Ми не були проти, адже не треба тепер купувати Алінці житло.

Але мама мого чоловіка така людина, у якої в квартирі завжди був бардак, вона роками не виносила сміття. Але ми не втручалися, бо не жили з нею під одним дахом.

І ось тепер, коли вона живе з нами, не миє за собою посуд, окремо собі готує в немитих каструлях, бере до себе в кімнату їжу на тарілках і вона тижнями там стоїть, а якщо я зайду й заберу – дуже злиться.

Тягне з магазинів продукти зі знижками та обмеженими термінами придатності і потім ці продукти лежать місяцями в холодильнику.

Поговорити з нею не можна, вона починає кричати. А останнім часом ще й перестала митися, голова вся сальна, і від неї погано пахне. Це якесь відхилення чи просто така людина? Якщо говорити їй прибрати у себе в кімнаті, вона каже, що це її життя і нам не втручатися у це.

Вона дуже запальна, просить чоловіка з нею постійно гуляти, каже, що погано орієнтується на вулиці, змушує весь час кудись її відвезти, при чому буває їздить сама громадським транспортом без проблем, коли мій чоловік реально не може.

Вночі вона майже не спить, зате спить вдень. Вона завжди незадоволена, не рада за сина, що він знайшов хорошу роботу, що квартиру купив, вона весь час каже, що він їй приділяє мало уваги.

Я вже дома не можу перебувати, щиро кажучи, а як змінити обстановку – не знаю.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page