fbpx

Моя свекруха вже три роки, як на заробітках в Німеччині, а квартиру сину не хоче купити. Та коли я питаю в неї на пряму, то чую у відповідь, що в неї таких грошей нема і допомогти вона нам зможе лише з меблями. А тут я дізналась, що при надії і зовсім не хочу дитя після виписки в орендовану нести. Ось я й підговорила до цієї розмови чоловіка. Сергій в Любов Василівни єдиний син, а наше дитя, перший онук чи онучка. Ну дивна мені її байдужість!

Моя свекруха вже три роки, як на заробітках в Німеччині, а квартиру сину не хоче купити. Та коли я питаю в неї на пряму, то чую у відповідь, що в неї таких грошей нема і допомогти вона нам зможе лише з меблями. Я вважаю що свекруха лукавить і не хоче нам допомогти. Тоді як нам бути, адже ми самі не в силі назбирати такі кошти?

Ми обидвоє з чоловіком із села, та коли ми поженились, то відразу домовились, що сільське життя це не для нас. Як і мене, так і мого коханого Сергія, завжди манило безтурботне міське життя.

Я працюю в маркетинговій компанії, заробляю непогано, чоловік мій працює на фірмі головним, зарплата в нього не мала, тому підрахувавши наш бюджет ми вирішили орендувати квартиру.

Обрали не найдешевший варіант, адже хотілось комфортних умов і затишку. Так ми і знайшли нашу квартиру, близько центра міста, сучасний дизайн.

Дві просторі кімнати, щоправда не дешево, але нам по кишені, то чому б і ні, тай Сергію часто мама кошти підкидала, адже вона вже кілька років, як на заробітках.

Так ми собі і жили ці роки і все нас влаштовувало, та зовсім нещодавно я дізналась, що при надії. Ця звістка сильно порадувала мого чоловіка.

Цього малюка я чекала з нетерпінням, і зізнаюсь чесно, ми з Сергієм вже бувало навіть почали переживати з цього приводу, аж тут така звістка.

Я чоловіку відразу сказала, що до дня “Х” нам слід підготуватися ретельно. У нашої дитинки має бути все найкраще. З роботи я пішла, адже не хотіла ризикувати своїм майбутнім немовлям.

Сергій оточив мене увагою і турботою. Та згодом у мене появилась нав’язлива ідея. Я аж ніяк не хочу наше дитя приносити у орендовану квартиру.

Цей малюк довгоочікуваний для нас, тому ми, як батьки, маємо подбати про його майбутнє і найкращі умови зростання.

Але ми з Сергієм не можемо собі дозволити зараз таку покупку, адже в нас немає на це коштів.

Тому я підштовхнула чоловіка, щоб зателефонував своїй мамі і попросив у неї такий подарунок за майбутнього внука.

Та Любов Василівна, сказала, що заробітки вже не ті і вона немає таких коштів.

Я просто в подиві від такої поведінки моєї свекрухи, невже вона не хоче для свого єдиного сина кращих умов?

Це ж народиться її перший внук чи внучечка, невже їй не приємно буде провідувати нас у власній квартирі?

Вся ця ситуація заставляє мене зайвий раз хвилюватися, та як достукатись до совісті моєї свекрухи і заставити її нам допомогти?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page