fbpx

Моя свекруха завжди була лакома до грошей. Але щоб обдирати рідного сина, а точніше, онуків, то тут ви мені вибачте. Коли почались холоди, Софія Ярославівна сказала нам оплачувати комунальні за квартиру, яка перейде нашим хлопцям. Тут не відмовиш. Але недавно ми дізналися, що давно в цій квартирі живуть орендарі, і вона має від них кругленьку суму. Поки я мовчу, але коли на Різдво приїду, обов’язково цю тему підійму. Ну має ж її хтось на місце поставити

Коли почались холоди, Софія Ярославівна сказала нам оплачувати комунальні за квартиру, яка перейде нашим хлопцям. Тут не відмовиш. Але недавно ми дізналися, що давно в цій квартирі живуть орендарі, і вона має від них кругленьку суму. Поки я мовчу, але коли на Різдво приїду, обов’язково цю тему підійму. Ну має ж її хтось на місце поставити.

Моя свекруха завжди була лакома до грошей. Але щоб обдирати рідного сина, а якщо точніше, онуків, то тут ви мені вибачте.

Ми з Орестом стали на рушничок щастя шістнадцять років тому.

Живемо в моїй двокімнатній квартирі.

Старшому сину п’ятнадцять, а молодшому тринадцять.

Хлопці в нас розумні, спортивні, з ними в нас проблем немає.

Орест мій з Тернопільської області. Його мамі від батьків, яких вона доглядала, перейшла у спадок простора трикімнатна квартира.

І ось власне, коли на світ з’явився наш другий син, свекруха урочисто заявила, що ця квартира буде хлопців. Мій чоловік єдиний син у батьків.

Звісно, я зраділа, хоча живемо ми за п’ятсот кілометрів від того міста. Та нерухомість є нерухомість.

Свекруха моя має рідну сестру, що живе в Америці. Я не раз чула, що вона просить тітку Ольгу, щоб допомагала, продуктами, але краще грошима, бо в неї онуки, яким вона хоче допомагати.

Відразу ж наголошу, що нам вона і копійкою не допомагає, все це “фількіна грамота”.

Софія Ярославівна любить себе улюблену. Вона і в салон краси раз в місяць ходить і навіть, не повірите, веніри собі поставила, і світить зубами, як “майська ружа”.

Але то її життя, я не пхаюся, нехай робить що хоче.

Але дійшло до того, що вона почала і в нас гроші “скубти”. Але як, це ще те питання. На пряму ж не могла, а закрутила так, що на голову не одінеш.

Почала вона з того, що квартира, яку вона планує переписати хлопцям, дуже дорого їй обходиться.

Орест почав говорити, щоб заселити туди орендарів, але свекруха ні в яку, бо все там знищать. Але що там є н щити, хто його знає, там бабуся з дідусем жила, не королева якась.

Але свекруху не перепреш.

І якщо донедавна вона мовчала за гроші, то коли почався опалювальний сезон, сказала, щоб ми платили за комунальні, бо вона не витягує.

Ну тут вже не поспориш. Почали ми пересилати кожного місяця кругленьку суму, хоча самим важко, бо і діти, і в цю квартиру завжди щось потрібно.

Але недавно ми дізналися, що насправді свекруха нас весь цей час обманювала.

В неї вже давно в цій квартирі живуть орендарі, які платять їй десятку тисяч і окрім цього і комунальні.

Але свекрусі було мало і вона ще нас вирішила використати.

Але незважаючи на те, що ми знаємо правду, ми платимо їй “комунальні”, бо не знаємо, як все сказати.

Але я думаю на Різдво все проясниться.

Я скажу за столом, що хочу поїхати і подивитися на квартиру, яка дітям дістанеться і за яку ми кожного місяця переводимо кошти.

Не знаю, що вона тоді заспіває.

Але мені здається, треба цю жінку поставити на місце.

Ну хіба ні?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page