fbpx
життєві історії
Моя теща свою дочку не навчила їсти варити, тому після весілля Наталя урочисто вручила їй ключі від нашої квартири, а та рада старатися. Спершу мені це подобалось, прийшли двоє з роботи, а на столі картопелька молода з котлетками, і салатик в прикуску. Але згодом вона почала ходити до нас, як до себе додому. А було й таке, що сусідку з собою прихватить. Я на кухню заходжу, а вони кавують

Моя теща свою дочку не навчила їсти варити, тому після весілля Наталя урочисто вручила їй ключі від нашої квартири, а та рада старатися. Спершу мені це подобалось, прийшли двоє з роботи, а на столі картопелька молода з котлетками, і салатик в прикуску. Але згодом вона почала ходити до нас, як до себе додому. А було й таке, що сусідку з собою прихватить. Я на кухню заходжу, а вони кавують.

Я розумію, Наталі вигідно, щоб її мама мала ключі від нашої квартири, а мене це вже починає нервувати. Я в своїй хаті навіть розслабитися не можу.

Після весілля ми купили з дружиною двокімнатну квартиру. В мене деякі заощадження були і батьки мої і Наталі допомогли, за що ми їм дуже вдячні. Але ж це нічого не означає.

Мої ж живуть в іншому місті, від нас це близько сто кілометрів, тому вони в нас не часті гості, а ось мама Наталі, моя “дорога” теща, живе дві трамвайні зупинки від нас.

Ми коли після весілля в подорож поїхали, то Наталя дала ключі від квартири мамі, щоб та підливала квіти.

Після того, як ми повернулися, все й змінилося.

Моя Наталя не вміла добре готувати. Але я вважаю, це “заслуга” мамина. Треба було дитину підготувати до подружнього життя.

Теща ж знала, коли ми додому повертаємось, тому дома нас чекав ресторан з тещиних страв. І плов, і борщ червоний, і салат з крабових паличок, мій улюблений.

Я відразу ж зрадів, дружина також, але коли я зрозумів, що все це увійшло їй у звичку, то сильно засмутився.

А виявляється моя Наталя дає мамі гроші, щоб та і необхідні продукти купила, і поки ми на роботі, все приготувала.

Їй це зручно, я не сумніваюся, але я не маю права коли заманеться у спідньому по дому пройтись, бо в любий момент може в квартиру хтось увійти.

Одного разу теща навіть не сама прийшла, а з сусідкою. Вона навіть нас не спитавши нічого, повела її на кухню і стала кавою пригощати і рулетом, який лежав в холодильнику.

Також ці набіги почалися і у вихідні дні. Коли я в суботу надумав відіспатися, як тут як тут, теща намалювалася.

– Ти, зятьок, спи. Я не кажу тобі допомагати. Я швиденько вареників наліплю, і побіжу на ринок.

Читайте також: Я на дітей від першого шлюбу, і на сина від другого, стільки грошей віддав. Аліменти без проблем платив і кишенькові не раз давав, мовчу вже про дні народження. Але діти виросли і зі мною спілкуватися не спішать. Якщо на вулиці зустрінуть – привітаються, спитають як здоров’я, але до себе в гості не кличуть, а я б дуже хотів. У свої 67 років я дуже самотній. В чому тільки завинив?

Ну яке тут вже “спи”. Вона тарілками, каструлями і пательнями тарабанить.

Хочеш не хочеш прийшлось ставати і бродити сонним по квартирі.

Я вже сказав Наталі, як вона з мамою не поговорить, то буде скоро величезна “буря” з цього приводу.

Я вважаю, що дружина сама має їсти варити, а теща нехай онуків дочекається і тоді подивимось.

Я вважаю, що це не правильно! А що ви скажете з цього приводу?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page