fbpx
життєві історії
Моя трикімнатна квартира в центрі міста нікому не давала спокою, особливо молодшій невістці. Син Андрій взяв собі за дружину жінку з дитиною. Ми з чоловіком вже давно, що одному, що другому сину, подарували по квартирі, правда однокімнатній, що тепер і сильно обурює невісток, особливо Люду. Її донька Ліля від попереднього шлюбу вже доросла, навчається в університеті. І ось я вирішила свою квартиру обміняти

Моя трикімнатна квартира в центрі міста нікому не давала спокою, особливо молодшій невістці. Син Андрій взяв собі за дружину жінку з дитиною. Ми з чоловіком вже давно, що одному, що другому сину, подарували по квартирі, правда однокімнатній, що тепер і сильно обурює невісток, особливо Люду. Її донька Ліля від попереднього шлюбу вже доросла, навчається в університеті. І ось я вирішила свою квартиру обміняти.

Маруся має велику родину – дітей і онуків багато. Чоловіка Павла кілька років тому не стало. З цього приводу їй стало сумно знаходитись в трикімнатній квартирі одній. Вона отримувала пенсію, але продовжувала ходити на роботу.

Коли жінка була ще молода, як і її чоловік, вони мали однокімнатну квартиру. Згодом Павлу перейшла у спадок ще одна однокімнатна. Так вони забезпечили двох синів житлом. Здавалося б, все йде своєю чергою, і ніхто не в образі. Самі ж вони змогли придбати собі трикімнатну. Вважали, що роблять правильно, оскільки діти з онуками будуть приходити в гості, буде куди положити усіх спати.

Старшому сину Андрію було 43 роки, коли батька не стало. Він купив собі двокімнатне житло в центрі, а однокімнатну, подаровану батьками, залишив для свого сина. Молодшому Василю було 39 років. Він узяв за дружину розлучену з дитиною на руках. Незабаром Люда подарувала Василю ще двох дітей.

Заробляли вони не погано, тому спромоглися обміняти однокімнатну на двокімнатну в хорошому район нашого міста.

Донька Люди від першого шлюбу вже доросла, Лілі двадцять недавно святкували. Вона навчається в університеті та живе за рахунок батьків. Її нічого абсолютно не бентежить.

Після відходу свекра невістка сподівалася, що Марія продасть трикімнатну і виділить гроші на покупку квартири для старшої онуки.

Маруся справді вирішила продати трикімнатну квартиру. Натомість вона придбала невелику двокімнатну із сучасним плануванням. Вона зробила ремонт і купила нові меблі. Їй хотілося хоч на старість років пожити нормально.

Також жінка виділила дітям по 100 тисяч, щоб вони з сім’ями з’їздили на море. Решту грошей вона поклала в банк, щоб мати хоч якісь заощадження.

Невістка стала нервувати, коли дізналася про це. Вона образилася на свекруху і назвала її егоїстичною жінкою. Вона вважає, що Марія Олегівна могла б і на дачі пожити, а гроші поділити між синами.

Син підтримав дружину і розлютився на маму. Старша онука заявила, що спілкуватися з нею більше не бажає. Брати перелаялися між собою, адже старший син підтримував рішення матері.

Марія вже не рада, що зважилася на продаж нерухомості. Вона хотіла зробити як краще, а вийшло, як завжди.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!