fbpx

Моє матеріальне становище набагато краще, ніж у Яринки. Тому щоразу, коли сестричка попросить, я її виручаю. Чоловік проти, але жаліти чогось, зокрема й грошей, для своєї сестри я точно не збираюся. Минулого тижня Яринка вийшла заміж. Те, що мій Тарас учинив напередодні весілля моєї сестри, не зрівняється за масштабністю з жодною суперечкою, яка була до цього

Ми зі своєю молодшою сестрою Яринкою завжди були дуже дружні. На відміну від інших дітей, ми ніколи не сперечалися через іграшки чи батьківські подарунки. І навіть навпаки, були готові віддати одна одній все найдорожче. Так завжди було, і так воно залишиться.

Зараз, хоча обидві ми вже досить дорослі, я не перестаю допомагати сестрі. Так уже склалося, що на даний момент моє матеріальне становище набагато краще, ніж у Яринки. Тому щоразу, коли сестричка попросить, я її виручаю.

Мій чоловік Тарас із самого початку не розумів такого стану речей. У його сім’ї не прийнято, як він це називає, розкидатися грошима. І навіть при тому, що його батьки досить заможні люди, вони жодного разу не допомогли фінансово ні своїм дорослим дітям, ні іншим родичам, коли це було необхідно.

На їхню думку, матеріальна допомога сім’ї вкорінює в них звичку просити та виживати за рахунок інших, замість того, щоб навчатися вирішувати свої проблеми самостійно.

Я глибоко поважаю життєві принципи свого чоловіка та його батьків, я не погоджуюся відмовитися від своїх власних. Наші з Яринкою батьки покинули нас дуже рано. Тож ми стали одна для одної єдиною опорою та підтримкою.

І що б хто не казав, а жаліти чогось, зокрема й грошей, для своєї рідні я точно не збираюся.

Ми з чоловіком багато разів сперечалися про те, хто з нас має рацію у цьому питанні. Але те, що він учинив напередодні весілля моєї сестри, не зрівняється за масштабністю з жодною суперечкою, яка була до цього.

Справа в тому, що на подарунок до весілля я замовила дуже дорогу пральну машину. Яринка завжди мріяла про таку, але дозволити її собі ніяк не могла. Мені здалося, що для молодої сім’ї це досить вдалий і корисний подарунок. Тож просто купила її, не порадившись із чоловіком.

Коли ж Тарас дізнався про це, він просто-таки розгнівався! Він почав кричати про те, що вона висмоктує з мене всі гроші, а сама дарує нікчемні дрібнички. А потім заявив, що якщо я не припиню це божевілля, він подасть на розлучення. Ост так.

Мені здається, тільки тоді я усвідомила, наскільки погано знаю свого чоловіка. І, звісно, не важко здогадатися, кого я вибрала у результаті. Документи на розлучення вже у юриста. Тарасів таких купа, а Яринка в мене одна. Нуа те, що я при надії – якось справлюся!

Всіх з Новим роком!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page