fbpx

Мої батьки одружені 25 років. Гроші він давав, але їх не вистачало. Мама збирала нас в школу з великими труднощами: купили одну водолазку, піджак та брюки і ходиш весь рік в одному одязі кожен день. Пару тижнів тому я знайшла в соцмережах свого братика і через нього вийшла на його матір, і побачила у неї на сторінці фото свого батька, а з ними поруч ще й дівчинка 6 років! Стала з’ясовувати у батька, сказав, що це їхня дочка! До мене дійшло: ці ж його діти мають право на спадщину! І що ж робити мамі з таким кредитом? І з квартирою?

Мої батьки одружені 25 років. Гроші він давав, але їх не вистачало. Пару тижнів тому я знайшла в соцмережах свого братика і через нього вийшла на його матір, і побачила у неї на сторінці фото свого батька, а з ними поруч ще й дівчинка 6 років! Стала з’ясовувати у батька, сказав, що це їхня дочка! До мене дійшло: ці ж його діти мають право на спадщину!

Мої батьки одружені 25 років. У мене є молодша сестра, їй 19 років і, як я нещодавно дізналася, у мене є ще й молодший братик, якому 15 років.

Мама мені розповіла, що коли я була маленька, тато мій зраджував їй, і коханка народила від нього дитину.

Батько дуже хотів сина, але у нього дві дочки, і він усиновив хлопчика і став брати участь ц його вихованні.

Мама дізналася про все випадково, коли позашлюбному синові батька було 9 місяців. Я можу тільки уявити, що вона пережила в той момент, як їй було важко…

Батько не збирався нас кидати, мама, мабуть, сильно любила його й досі любить, до того ж, тоді у неї були дві дочки маленькі на руках. Я її, як жінка, в чомусь розумію.

Сама вона тоді не працювала, і залишилося все, як є. Якось все це пережилося, розмови припинилися. Тато знайшов роботу до душі і дуже зручну в такій ситуації: постійні відрядження. А додому він приїжджав пару раз в тиждень, а зараз і взагалі раз на тиждень.

Ми з сестрою нічого не знали і думали, що так воно і є, у тата дійсно така робота.

Свята, дні народження, Нові рік – його ніколи не було з нами. Говорив, що важливі контракти, термінова робота, завжди у нього були правдоподібні відмовки.

Гроші він давав, але їх не вистачало. І це при тому, що зарплата у нього дуже і дуже хороша! У мами спокійний характер, вона з нього ніколи не вимагала нічого, а тому, напевно, давав він рівно стільки грошей, щоб ми не потерпали з голоду.

Мама збирала нас в школу з великими труднощами: купили одну водолазку, піджак та брюки і ходиш весь рік в одному одязі кожен день. Не могли ми собі дозволити іноді сходити і в кіно, не те щоб кудись за кордон поїхати відпочивати.

Часто батько гроші давав з великими затримками, раз на півроку, особливо в останні роки, але говорив завжди, що затримують на роботі зарплату. Зараз я думаю, що все це брехня. Просто гроші він давав другій родині і іншій жінці.

А жінка ця з «нордичним характером» – саме так її тато описав. І гроші вона з нього тягнула тільки так, як потім нам розповідала бабуся, мати батька.

Він привозив один раз те сімейство на знайомство з ними, так ця жінка відразу ж заявила що не погано було б внучці подарувати золоті сережки. Гарна заява, мені так здається, для першого знайомства. Але, знаєте, тим не менш батька ми любимо, і вважали що все це норма, коли живеш так з дитинства…

Але пару тижнів тому я знайшла в соцмережах свого братика і через нього вийшла на його матір, і побачила у неї на сторінці фото свого батька, а з ними ще поруч дівчинка 6 років! Стала з’ясовувати у батька, сказав, що це їхня дочка! Народили вони другу дитину, а точніше, ця жінка хотіла другу дитину, і вона її народила, тата не запитавши.

Батько повноцінно там живе з ними, виховує дітей, жінка ця не працює і толком ніколи не працювала. Потім я почала розслідування по родичах і дізналася, що у неї є вже друга машина, дача в закритому селищі, з охороною, яку вони разом купили…

Усі свята і Новий рік вони відзначають там зі спільними друзями. Майже весь час він там живе. І найголовніше – мама моя не в курсі! А тато говорити їй не збирався і не збирається, тому що його все влаштовує. Життя його таке: до кого захотів сьогодні поїхати, поїхав, а якщо від усіх втомився, то виявляється, він знімає квартиру, де час від часу і відпочиває від усього.

Я довго думала, влазити в це і говорити мамі про другу дитину і про те, чого вона ще не знає. Зрештою, це їхнє життя, у нас з сестрою вже свої сім’ї і своє окреме життя. Нехай самі розбираються! До того ж, чи маю я право це розповідати? Все-таки з батьком ми в хороших відносинах, але з мого боку це не чесно по відношенню до матері.

І, врешті-решт, я зрозуміла, що не можу дивитися мамі в очі, знаючи таку правду, і все розповіла їй.

Тепер батько на мене образився, а, найголовніше, мама все одно боїться зараз щось поміняти, тому що вік – раптом вона нікого не знайде? Плюс батька прив’язав маму до себе на мільйонний кредит на бізнес, якій не йде у нього і не продається. І що ж робити мамі з таким кредитом? І з квартирою? Квартира мамина, але ж вони в шлюбі, а значить і тато, і ті його діти мають права на спадщину!

Не знаю, чому така доля в нашої родини. Не знаю, як допомогти мамі.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page