fbpx
життєві історії
Мої діти в свекрухи – принеси-подай. Ну хіба так можна до онуків ставитися! Моя мама, наприклад, все для них – смаколики, подаруночки, в неї вони лише граються. Але ми часто на вихідні відвозимо своїх малих трьох і п’яти років саме до свекрів. Бо вони живуть в нашому містечку. А мені донька почала таке розказувати: «Мамо, бабуся весь час просить щось робити, подавати, мити». Та й сусідка підтвердила. Треба це припиняти

Ми часто на вихідні відвозимо своїх малих трьох і п’яти років саме до свекрів. Бо вони живуть в нашому містечку, самі дзвонять нам і просять, щоб ми їх привезли.

І тут мені донька, якій 5 рочків, почала таке розказувати:

– Мамо, бабуся весь час просить щось робити, подавати, мити.

Я спочатку не звернула уваги, але донечка щоразу після повернення таке розказує. Та я й сама помітила недавно, коли були у Покрову у них в гостях: то дідусеві окуляри треба подати, то свекрусі стільчик чи рушник чи ще щось, і весь час вона звертається з цими проханнями то до дочки, то до синочка, якому лише три роки. А самій ще тільки 51 рік! Це ж не старість, щоб не встати зайвий раз по пульт від телевізора!

Та й сусідка підтвердила, розповіла мені, що приходить до них у вихідні чай пити чи подивитися кіно, а мала моя стоїть на стільчику й посуд миє! У 5 років!

Ну як так можна ставитися до онуків? Не розумію. Самі ж їх просять що вихідних! Моя мама, наприклад, все для них – смаколики, подаруночки, в неї вони лише граються, коли ми в гості приїздимо, але це не часто буває, бо вона в іншому районі живе.

А ці собі, бачте слуг вихідного дня завели! Але це вже, мабуть з чоловіком треба поговорити, бо вона їх надалі ще більше напрягати й експлуатувати буде. Треба це припиняти. Не вистачало, щоб мої дітки в них прибирати почали чи готувати. А я відчуваю, що й до цього з часом дійде!

Не хочеться, звісно сварок, але й терпіти я не збираюся, тому ж сьогодні розповім все чоловікові.

Автор – Олена К.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook