fbpx
життєві історії
Моїй бабусі зараз 80 років. І ось я не можу зрозуміти, чому старі люди так себе ведуть, невже так хочеться викликати неприємні емоції у молодших людей? Їм це подобається? Ну от моя бабуся, прикладом. З ложкою інцидент був, бабуся думала, що чоловік здав її на металобрухт, так вона таке вчинила! Я викинули пемзу стару, бо вона її не мила роками, і камінчик став дуже неприємно пахнути. Потім дійшло до того, що дитині почала говорити, що ми нікудишні батьки, демонстративно, щоб я чула. А вона так надихається, коли щось неприємне комусь говорить, це бачити треба!

Моїй бабусі зараз 80 років. І ось я не можу зрозуміти, чому старі люди так себе ведуть, невже так хочеться викликати неприємні емоції у молодших людей? Їм це подобається? Ну от моя бабуся, прикладом. З ложкою інцидент був, бабуся думала, що чоловік здав її на металобрухт, так вона таке вчинила!

Коли ми з чоловіком кілька років тому жили з бабусею, я думала, що така поведінка – рідкість. Прикладом, з ложкою інцидент був, бабуся думала, що чоловік здав її на металобрухт, так вона таке вчинила! Смішно звичайно, але тоді було сумно.

Я викинули пемзу стару, бо вона її не мила роками, і камінчик став дуже неприємно пахнути, так вона сказала, що викине мій паспорт, якщо я буду її речі викидати. Контролювала кожну дрібницю, могла посваритися через те, що я взяла сковороду для смаження більшу за розміром, ніж вона б для цієї страви взяла.

Потім дійшло до того, що дитині почала говорити, що ми нікудишні батьки, демонстративно, щоб я чула.

Багато дуже неприємного було, зараз ми з нею не живемо, але я можу прийти в гості підлогу помити у неї, або за продуктами сходити, та, чесно кажучи не хочеться зайвої хвилини бути поруч з нею.

Хоча якщо не часто приходити, вона гидоти не говорить, знає, що розвернуся й піду відразу, якщо почне щось таке видавати. А вона так надихається, коли щось неприємне комусь говорить, це бачити треба!

Намагається двері відкрити і висловлювати свої претензії голосно, напевно, в надії, щоб сусіди почули і підтримали. Але зараз усім все одно, старенька не розуміє, що це вже давно не радянські часи, зараз нікому ні до кого немає діла, хто як живе.

Добре ще, що живемо окремо, але вона і зараз дивиться якусь програму – і дзвонить мені: наприклад, показали, як мати дочку школярку голодом витснажила, так вона каже що і я така ж сама. Хоча у моєї дитини дійсно зайва вага, це думка фахівців, і у неї лікувальна дієта, хоча при цьому її навіть не просто обмежити в чомусь, вона сам собі може і приготувати щось ситне й масне, і купити щось некорисне на кишенькові гроші.

Одним словом, бабуся наша намагається, як і раніше, також втручатися в усе, як вона вважає, з кращих спонукань. А молодшому моєму братові вона віддала гроші, які відкладала відомо на що кілька років, в надії, що він їх збереже, але він їх витратив, машину лагодив і щось там ще. І все одно бабуся цінує його, до нього у неї суттєво менше претензій. Чому так?

Я не можу зрозуміти, чому старі люди так себе ведуть, невже так хочеться викликати неприємні емоції у молодших людей? Їм це подобається?

Автор: Валентина

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook