fbpx
життєві історії
Моїй доньці 9 років, і я впевнений, що в майбутньому з неї виросте чудова дружина, яка за чоловіка стіною встане, якщо треба. А все завдяки моєму вихованню. Доказом моєї впевненості служить один випадок на рибалці

Моїй доньці 9 років, і я впевнений, що в майбутньому з неї виросте чудова дружина, яка за чоловіка стіною встане, якщо треба. А все завдяки моєму вихованню. Доказом моєї впевненості служить один випадок на рибалці.

Раніше дочку ніколи не брав з собою рибалити, незважаючи на всі її вмовляння. Але тут, напередодні її дня народження, відмовити я не зміг. Щоб не розслаблялася, попередив, що ми з мужиками будемо пити горілку, тому вона на самообслуговуванні. Зібралися, взяли вудки, поїхали.

Як тільки приїхали, компанія наша почала розминатися біленькою. Поки дорослі випивали, дочка самостійно встановила намет, розклала спальники, почала куховарити кашу на вогнищі, контролювала, щоб я не забував закушувати.

Ми з мужиками тим часом продовжили випивати, відклавши риболовлю на завтра.

Вранці дочка прокинулася раніше за мене і, вийшовши з намету, помітили, що чесна наша компанія зібралася біля багаття і почала похмелятися.

Від обурення дочка як закричить на все озеро: «Таттууууу! Вставай швидше! Мужики горілку без тебе пити зібралися! »

Кажу ж, золотий дружиною буде! А якщо серйозно, після тієї риболовлі з донькою поговорив і з того часу не п’ю, зав’язав.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page