fbpx
життєві історії
Моїй сестрі 58 років. Вона і її чоловік, який старший за неї на 10 років, вже пенсіонери, і все б було добре, якби не відкрилася правда: сестра народила сина не від чоловіка! Усміхнений, гордий Костик тримає її сина на руках… На новорічні свята до нас приїхали давні друзі чоловіка сестри – сімейна пара. Через два дні вони поїхали і я прийшла до сестри. У те, що вона мені розповіла, я довго не могла повірити

Моїй сестрі 58 років. Вона і її чоловік, який старший за неї на 10 років, вже пенсіонери, і все б було добре, якби не відкрилася правда: сестра народила сина не від чоловіка! Усміхнений, гордий Костик тримає її сина на руках… На новорічні свята до нас приїхали давні друзі чоловіка сестри – сімейна пара. Через два дні вони поїхали і я прийшла до сестри. У те, що вона мені розповіла, я довго не могла повірити!

На новорічні свята до нас приїхали давні друзі чоловіка сестри – сімейна пара. Увечері ми сіли грати в карти і стали згадувати молодість. Сестра принесла старі фото. Там були фото з весілля і фото з маленькими дітьми, друзями, зі свят.

Знайома взяла фото старшого сина сестри в 5-річному віці і раптом сказала:

«Слухай, а що це твій син зовсім на чоловіка не схожий?».

Сестра зблідла, сказала, що їй здається.

Але знайома не вгамовувалася:

«Ти пам’ятаєш, був в нашій компанії Костик. Він завжди тебе очима пожирав. Мені здавалося, у вас був роман. Я взагалі вважаю, що твій старший – це син Костика».

Сестра перестала грати, сказала, що втомилася і пішла. Знайомі зібралися і теж пішли до себе. Через два дні вони поїхали і я прийшла до сестри. Всі ці дні вона була сама не своя. У те, що вона мені розповіла, я довго не могла повірити.

Костик був приятелем її чоловіка, на 5 років за нього молодший. Коли майбутній чоловік познайомив сестру з Костиком, вона з першого погляду зрозуміла, що дуже сподобалася йому. Він їй теж…

Але весілля вже було призначене, і сестра не знайшла в собі сили відмовитися від нього. А Костик, мабуть, їй не зізнався тоді в коханні. Він був на весіллі, але я не помітила тоді, щоб він дуже переживав. Але, мабуть, він просто добре собою володів.

Потім у молодят цілий рік були всілякі вечірки і посиденьки, і Костик завжди на них був, коли сам, коли приводив якусь дівчину або приятеля. Але завжди намагався сісти біля сестри, піти за нею на кухню, допомогти принести якусь страву і таке інше. Сестра завжди при людях вела себе дуже стримано, і чоловік сестри ні в чому її не підозрював.

Потім сестра народила сина. Вона показала мені одну фотку, яка була захована у неї в записнику за обгорткою. Усміхнений, гордий Костик тримає її сина на руках.

Сестра зізналася, що син не від чоловіка. Виявилося, що вони таємно зустрічалися, і одного разу вона обдурила Костика з термінами і спеціально зробила дитинку з хлопцем, якого кохала.

Вона так його любила, але чомусь не довіряла йому як чоловікові і людині… Каже, це тому, що він схилив її до зради, але не взяв її за руку і не повів, не зробив пропозицію руки і серця.

Син ріс, а Костик приходив іноді до сестри в гості, грав з дитиною і завжди їй мрійливо говорив:

«Якби це був наш син…».

Сестра так йому і не сказала.

Потім їхні шляхи-дороги розійшлися. Сестра народила другого сина – той був копія чоловіка. Сестра завжди жартувала: перший син мамин, а другий – татів. Але чоловік ніби відчував, що син не його: відносини зі старшим були натягнуті, а потім і зовсім стали поганими.

Чоловік сестри завжди, коли сердився на старшого, говорив мені, як він його не любить і не розуміє. Син платив у відповідь тим же.

Минулого року Кості не стало. Він був двічі одружений, дітей у нього не було. Сестра таємно їздила провести його в останню путь і каже, що не підходила до могили, поки все не розійшлися. Чоловікові сказала, що їздила на таку саму церемонію, але до однокласниці.

Зараз сестра не знає, що їй робити. Вона справедливо боїться, що знайома розповість чоловікові про свої здогади. А, може, чоловік навіть і випадково почув, тому що він сів і поїхав до свого друга в лісництво, нікому нічого не пояснюючи. Тільки залишив записку, що поїхав відпочити. Сьогодні знайома дзвонила і сказала, що її чоловік теж поїхав в лісництво до спільного товариша.

Не уявляю, що буде з сестрою та її чоловіком. Сестра сказала, що коли Костикане стало, вона вже сподівалася, що таємниця вже не спливе.

Я дивувалася, як всі ці роки сестра не відчувала ніяких докорів сумління і вела себе так, ніби нічого не сталося, що навіть у родичів не було підозр!

Вона сказала, що давним-давно переконала навіть себе, що не зраджувала чоловікові і не народжувала дитину від іншого. І навіть років 15 не згадувала ні про зраду, ні про Костика. Нікому не проговорилася.

Жила весело і спокійно.

Ось така ось сумна життєва історія. Так, бумеранг прилетів, коли його вже не чекали. Що буде з нею і з чоловіком? Я дуже за них переживаю.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page