fbpx
Цікаве
“Може бути велике горе!”: одна з кращих астрологинь України передбачила непоправні удари по Києву та інших містах нашої Батьківщини. Де буде найважча ситуація, та звідки краще виїхати!

“Може бути велике горе!”: одна з кращих астрологинь України передбачила непоправні удари по Києву та інших містах нашої Батьківщини. Де буде найважча ситуація, та звідки краще виїхати!

Яна Езотеричка, прогнози якої не раз збувалися на наших очах, повідомила, що чекає на Україну найближчим часом.

Астрологиня Яна Езотеричка виділила деякі міста, які найближчим часом можуть дуже постраждати через атаки “сусідів-загарбників”.

Експерт розсекретила, що над Черкасами, Києвом, Дніпром, Кривим Рогом, Запоріжжям, Павлоградом, Харковом, Херсоном, Миколаєвом, Львовом, Вінницею та Одесою нависла серйозна небезпека.

За її баченням, починаючи з 8 листопада, ситуація в цих містах сильно погіршиться. У Києві можуть бути непоправні “прильоти”, а в Херсоні і зовсім буде пекло. В інших містах ситуація буде не менш складною, “сусіди” будуть “гатити” і вдень, і вночі.

“Цього тижня можуть бути непоправні удари по столиці України. Може бути заморозка війни, може трохи посилитися. Позбавлення води і світла можуть продовжуватися. Хоча, місто готове до важких подій, які можуть статися”, – повідомила Езотеричка на своєму YouTube-каналі.

До ого ж експертка наголосила на тому, щоб українців покинути ці міста, бо там може бути велике горе.

“В Одесі може бути горе. Варто бути обережним поруч з міськими будівлями влади. Там перебувати категорично не можна”, – додала вона.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page