fbpx
життєві історії
Може це для когось і дивина, але у нас з рідною сестрою Катериною одна свекруха на двох. Максим був у молодості ще тим кавалером. Не пропускав жодної спідниці. Сестра хотіла бути хитрішою, і ощасливила Максима звісткою, що чекає його дитину. В цей момент моя бабуся переписує на мене свою двокімнатну квартиру в районі, і Максиму було вигідніше залишитися зі мною. Ех, якби ж я знала, чим все це закінчиться

Може це для когось і дивина, але у нас з рідною сестрою Катериною одна свекруха на двох. Максим був у молодості ще тим кавалером. Не пропускав жодної спідниці. Сестра хотіла бути хитрішою, і ощасливила Максима звісткою, що чекає його дитину. В цей момент моя бабуся переписує на мене свою двокімнатну квартиру в районі, і Максиму було вигідніше залишитися зі мною. Ех, якби ж я знала, чим все це закінчиться.

Так сталося, що у нас з сестрою одна свекруха на двох. Тобто наші діти двоюрідні сестри по матері, а по батькові рідні. Мій чоловік був ще тим ловеласом, вмів підібрати гарні словечка до любої жінки, а ті вуха розвісили, і все. Він доглядав за мною, але одночасно залицявся і до сестри Катерини. Коли Максим дізнався, що бабуся переписала на мене квартиру, а не на Катю, одразу зробив мені пропозицію.

На той час сестра була вже при надії, адже планувала таким чином втримати Максима біля себе. Їй довелося обманути колишнього залицяльника, що дитина від нього, щоб хоч якогось мужика поруч мати.

Ми з чоловіком жили у невеликому будиночку разом із свекрами. Коли їхні сусіди вирішили продавати свою ділянку, чоловік умовив мене продати свою квартиру в районі та викупити її. Я погодилася. Щоправда, довелося на будівництво гроші брати у кредит.

Свекруха весь цей час мене виживала. Вона чіплялася до всього, балувала доньку і роздавала мені вказівки. Коли наша хата була готова, вона знесла паркан і пустила туди собак, хоча знала, що я їх боюся. Вона почувалася господинею навіть в моєму домі. Як би я не просила чоловіка з нею поговорити, він твердив, що я перебільшую.

Я пішла до суду, щоб відсудити частину будинку та купити окрему квартиру. Але з’ясувалося, що єдиним власником будинку є свекруха. Як вони провернули все це, я не знаю. Я залишилася без даху над головою.

У той час Максим дізнався, що моїй сестрі дісталася квартира від батька, і вирішив брати її в обороти. Щоб зруйнувати її шлюб він розповів чоловікові, хто є справжнім батьком дочки. Ми з ним розлучилися, і Максим провернув з Катериною ту ж  схему, що зі мною.

Весь цей час ми з нею не спілкувалися, тому про те, що вони разом, я дізналася зовсім випадково. Однак, коли вона зрозуміла, що Максим її теж обманув, запропонувала об’єднатися.

Ми опитали сусідів і дізналися, що свекруха із сином уже п’ять ділянок викупили завдяки наївним невісткам. Спочатку Максим приводив до будинку дружину, потім розводив на гроші, свекруха починала виживати, а бідолашна невістка залишалася ні з чим.

Ми зв’язалися з усіма цими жінками та написали колективне звернення. Проте позиватися не було з ким — Максим поїхав за кордон. Свекруха залишилася тут і пудрить нам голову. Вона вимагає, щоб ми віддали їй дітей, бо це її єдині онуки.

Вона намагалася нас позбавити прав на дітей, аргументуючи тим, що ми не маємо особистої житлоплощі. Кожна з нас була забезпечена житлом, це її вчинки до цього довели. Загалом, після суду нас змусили організувати побачення дітей із бабусею та не перешкоджати їхньому спілкуванню.

Найдивніше, що свекруха налаштовує дочок проти нас. У результаті бабуся хороша, а ми погані. Вона нахабно руйнує наше щастя, робить якісь перевірки і вчить дочок говорити не правду, що у нас “погані звички”. Вони вже ставлять нам ультиматуми: якщо ми не купимо їм планшети, вони розкажуть про це людям з опіки.

– Я відберу онуків. Ось побачите! – каже нам свекруха.

І що нам робити? Як із нею боротися? Вона стільки поганого нам зробила і не може заспокоїтися до сьогодні.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!