fbpx
Суспільство
Можна сміливо це робити: ось чому варто поставити свічку за небесне життя путіна – російсько-ізраїльський бізнесмен, один із колишніх керівників нафтової компанії ЮКОС Леонід Невзлін

Можна сміливо це робити: ось чому варто поставити свічку за небесне життя путіна – так вважає російсько-ізраїльський бізнесмен, один із колишніх керівників нафтової компанії ЮКОС Леонід Невзлін.

У російського президента володимира путіна, який через самопочуття змушений систематично вдаватися до допомоги своїх двійників, все перебуває на стадії розкладання – таку думку під час свого інтерв’ю для видання “Гордон” висловив російсько-ізраїльський бізнесмен, один із колишніх керівників нафтової компанії ЮКОС Леонід Невзлін, коментуючи питання щодо того, яким буде кінець президента рф та коли це може статися.

За його словами, зараз путін перебуває у вкрай поганому стані і для того, аби це зрозуміти, не потрібно бути експертом.

– Не треба бути великим фахівцем, щоб оцінити, як швидко йдуть навіть зовнішні зміни, як ця людина переживає, наскільки вона затиснута, не впевнена в собі. І, без сумніву,  всі його частини розкладаються. І цей процес тільки прискорюватиметься в міру того, як він програватиме у війні з Україною, – пояснив він.

Невзлін переконаний, що, попри те, що духовний кінець володимира путіна вже настигла, за фізичний відповідає виключно Господь Бог.

Бізнесмен підкреслив, що лідер рф отримує таку велику кількість негативної енергетики від людей, які моляться за спочинок його душі, тож рано чи пізно цей негатив зробить своє діло.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.