fbpx
життєві історії
Мрії лишалися мріями, але я отримала спадщину – бабусину квартиру. Спочатку я хотіла її віддати під оренду, але потім вирішила, що отримані від її продажу гроші можна вкласти у відкриття свого бізнесу. Я це знаю по своїй подрузі. Вона багатодітна мама

Мрії лишалися мріями, але я отримала спадщину – бабусину квартиру. Спочатку я хотіла її віддати під оренду, але потім вирішила, що отримані від її продажу гроші можна вкласти у відкриття свого бізнесу.

Батьки були проти. Вони не вірили, що в мене вийде. Боялися, що я залишуся без квартири, і без заробітку. Чоловік пропонував відкрити салон краси, але я подумала, що більш затребуваний дитячий одяг.

Діти ростуть і їм постійно потрібні обновки. Я це знаю по своїй подрузі. Вона багатодітна мама і сказала, що на одному сайті замовляє дитячий одяг оптом, так виходить значна економія. Подруга знала, що я шукаю постачальника, щоб вигідно купувати дитячі речі та мати справу з сумлінними людьми. Тож і розповіла мені про це.

Я почала з сорочечок-колготок, та згодом вже замовляла і верхній одяг та костюми,  популярний і одяг для дівчаток та хлопчиків різних моделей та розмірів. Я люблю, щоби був вибір. Поступово в мене вже з’явилися постійні клієнти. А все тому, що одяг якісний! Жодні батьки не хочуть, щоб його дитина носила синтетику.

Я задоволена, що обрала саме цю бізнесову нішу. Хоча й розуміла, що тут велика конкуренція. Але я впоралася. На початку моєї діяльності моє власне бажання і якісні постачальники допомогли мені розібратися в такому великому асортименті, вони і запропонували більш затребувані речі. Це дало мені можливість отримати перший прибуток та постійних клієнтів.

Ще я можу робити подарунки всім дітям своїх подруг. Багато хто просить, щоб я не забула їх, коли замовляю чергову партію дитячого одягу. У мене в магазині є речі для новонароджених. Часто їх купують не лише батьки, а й у подарунок усі родичі, хрещені та друзі.

Чоловік Микола спочатку думав, що на першу партію товару оптом потрібно багато грошей. Але виявилося, що є й дрібний гурт. Для підприємців-початківців це велика перевага, я цим успішно та скористалася.

Тепер мої батьки навіть не згадують, як засуджували мене за продаж бабусиної квартири. Навпаки, пишаються мною і моєю справою та всім родичам розповідають про мої успіхи!

Не бійтеся дослухатися своїх бажань і робити власний вибір – ось що я хочу всім сказати.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!