fbpx

Мурат Налчаджиоглу показав колишню свекруху Ані Лорак, з якою співачка спілкувалася жестами, оскільки не знала мови: ошатна літня жінка

Мурат Налчаджиоглу показав колишню свекруху Ані Лорак, з якою співачка спілкувалася жестами, оскільки не знала мови: ошатна літня жінка.

Ані Лорак зараз приховує будь-які подробиці свого особистого життя, але у шлюбі з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу вона не була такою таємничою і завжди ділилася з фанатами сімейними радощами.

Через кілька років після весілля Лорак подарувала коханому турку донечку, яку вони назвали Софія.

Зіркове сімейство регулярно викладало в соціальні мережі щасливі спільні фото, а шанувальники співачки були впевнені, що вони щасливі і так буде завжди.

Втім, коли в пресу просочилися фото, на яких Мурат проводить час в компанії моделі у відсутності дружини, стало зрозуміло, що він ходить наліво.

Сама Лорак не коментувала подружні негаразди і знайшла в собі сили закрити очі на походеньки чоловіка, однак це повторювалося неодноразово, тож терпіння знаменитості увірвалося і у 2019-му вона розлучилася з турком, а донька залишилася жити з нею, при цьому батьку не заборонено бачитися з дитиною.

Нарешті стало відомо, як виглядає колишня свекруха Ані Лорак. Фото з нею у своєму Інстаграмі опублікував Мурат – важко не помітити добрі очі жінки.

Ще у шлюбі з турком артистка розповідала, що з його мамою вона спілкувалася жестами, бо не знає турецької мови, хоча мовний бар’єр порозумітися їм не завадив, адже колись жінок об’єднувала любов до одного чоловіка.

Фото взяте з мережі

You cannot copy content of this page