fbpx
життєві історії
Мужики, не лізьте в особисту переписку ваших дружин

Відбувся цей випадок близько двох років тому. Тоді моєму першому синові виповнилося п’ять, а в офіційному шлюбі ми з дружиною перебували вже шість років.

Однокласники, в нашому браузері на ноутбуці, завжди відкривалися на профайлі дружини, але вона про це, звичайно ж, нічого не знала, так як далека від всіх цих тонкощів «інтернет-життя».

Ну і звичайно ж, вона навіть не підозрювала, що я, в таємниці від неї, відвідую її сторіночку, а саме розділ особистих повідомлень.

Все було спокійно, в нашому житті, так само як спокійно велися її діалоги в особистих повідомленнях. Потім, побачивши, що нічого особливого я там не побачу, я припинив це робити. Джерело

Минає рік після мого останнього відвідування сторінки дружини. Вона вже вaгiтнa, і на момент події знаходиться на сьомому місяці вaгiтнocтi. Ну і як за законами іронії долі, в різних її варіаціях, я заходжу на цю сторінку і що ж я там бачу.

Природно, як всі вже здогадалися, листування з одним молодим чоловіком. Я його не знаю, але бачу, що живе він в нашому місті. Заходжу в діалог і розумію, що історія листування не часто.

Помітив, що де-не-де чогось не вистачає. ,,Видаляє компромат – дуже завбачливо з твого боку”- подумав я, звертаючись подумки до своєї благовірної!

Конкретно, обрізок діалогу оповідає про те, що вона йому про щось дякує, про щось дуже важливе для неї в її житті, признається в щирій любові до нього. Насправді з цього уривка, щось певне витягти було не можна.

Мною оволоділа лють, ревнощі затьмарила здоровий глузд, мною був зроблений висновок – мова про її вaгiтність і про безпосередню участь в цьому того самого юнака, з ким велося листування.

Вдача у мене дуже не простий, в поривах злості я не віддаю собі звіт в діях. Як я втримався в той момент від pyкoприкладства, я не уявляю. Дружина перебувала на кухні, готувала обід. Поруч крутився наш маленький синочок.

Читайте також: Вірний супутник та батько: топ найкращих чоловіків за знаком Зодіаку

З шаленим криком я влітаю в кухню, і незв’язно, щось вигукуючи, хапаю жінку за волосся, ось прямо як є – за всю шевелюру і випихаю її з квартири.

По не зрозумілим для мене причин, теж саме проробляю і зі своїм сином. Потім за двері летить їх взуття. Іду на кухню, дістаю з холодильника пляшку горілки і прямо з горла осушують її до самого дна. Через якийсь час, відключаюсь.

Благо на вулиці було літо. Дружина з сином поїхали на таксі до її матері. Пив я протягом двох днів. Начебто недовго, тому що не був любителем цієї справи.

Після того як прийшов до тями, вирішив зустрітися і обговорити план нашого розлучення. При зустрічі з’ясувалося – молода людина є її першим коханням в житті, визнання йому в любові в листуванні – навіяні спогадами з минулого, а дякувала вона йому, всього лише за те, що колись був присутній в її житті.

Але я в це не повірив, став ініціатором роздільного проживання з перевезенням речей, і подачею заяви на експертизу батьківства. Дружина від всього цього була в шоці, але не змогла нічого зробити з моєю наполегливістю.

Весь цей процес затягнувся на пів року, протягом якого, моя дружина з моїм сином, без мого відома, поїхали жити до Івана – так звали того самого, перше кохання в житті моєї дружини.

Тут мені пригадалася приказка, мого друга – «Звинуватити мене в тому, що я не робив, значить підкинути мені ідею». Раніше ми її проговорювали зі сміхом, а тепер я її випробував на своїй шкурі. Моя дружина поступила в точності так, як говорить ця приказка.

Останньою краплею в чаші терпіння моєї дружини, було моє бажання перевіритися на батьківство. З’ясувалося, що син мій, рідна дитина. Я заспокоївся, але сильно образив свою дружину.

Як повернути все на свої місця? Я був готовий пробачити їй все з Іваном, але все марно. Ми розлучилися, вже колишня моя дружина нapoдила нашого сина і одружилася з Іваном. Тепер вони живуть вчотирьох.

Іван виховує моїх дітей, колишня дружина знову вaгiтна, на цей раз, дійсно від нього. При розлученні ми поділили майно. Дітей суд залишив матері, а мені присудили виплачувати аліменти.

У підсумку живу один в однокімнатній квартирі, хорошу роботу втратив тому, що став пити, колишня дружина і діти зі мною не бачаться, просто не бажають.

Ось так за пів року з щасливого сім’янина, я перетворився в пoкидькa суспільства, ховаюся від аліментів, так як не в змозі їх виплачувати. Пишу це все для того, що б застерегти інших:

Ніколи, ні за яких обставин не йдіть поривам негативних почуттів, а загальний глузд, особливо, якщо це стосується самого потаємного, що у Вас є!