fbpx
Суспільство
Вірний супутник та батько: топ найкращих чоловіків за знаком Зодіаку

Астрологи переконані, що зрозуміти, наскільки хорошим ваш обранець виявиться чоловіком і батьком, можна за його знаком Зодіаку.

Деякі чоловіки є природженими сім’янинами, тоді як іншим до душі вільне життя без обтяжень. Джерело

  • ОВЕН є хорошим супутником, коханцем і батьком

Стане захисником своєї сім’ї, якщо щасливий у шлюбі. Овен стане гарним батьком для своїх дітей. З таким татом малюкам ніколи не нудно.

Він обов’язково буде затівати активні заходи: катання, походи, риболовлю. Коли діти підростуть, вони точно зможуть сказати: “У мене було чудове дитинство”.

  • ТЕЛЕЦЬ за характером є вірним чоловіком і чудовим господарем

Він не виносить криків і сварок і досить терплячий і податливий. Він цінує домашній затишок. Він не пробачить зраду.

При цьому Телець стане ніжним батьком і не стане дратуватися і кричати за пустощі. Будучи по натурі трудоголіком, з ранніх років прищеплює малечі навички трудового виховання і здорові кар’єрні амбіції.

Читайте також: День Святого Валентина: 8 речей, які дарувати категорично не можна

  • БЛИЗНЮКИ є людиною настрою

Він любить різноманітність, але коли у нього з’являються діти, то стає відповідальним і намагається дати дитині правильне виховання: здорову їжу, фізичний та інтелектуальний розвиток, культурну освіту.

Цей батько заохочує допитливість і радіє кмітливості малюків. Підрослим дітям постійно піднімає планку вимог, часом роблячи її недосяжною.

  • PAK висуває чимало вимог до своєї обраниці, однак є хорошим сім’янином

Він стає чудовим батьком і прекрасно звертається навіть з немовлятами. Рак може бути занадто сильно захоплений процесом виховання.

У більш зрілому віці на цьому ґрунті можуть виникати конфлікти з дітьми, адже мало кому сподобається, коли його свобода обмежується жорсткими рамками.