fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
поради
День Святого Валентина: 8 речей, які дарувати категорично не можна

Наближається День Святого Валентина – свято, яке із нетерпінням увесь рік чекають усі закохані.

Однак дарувати своїм половинкам можна не все підряд – є перелік речей, здатних буквально вбити ваше кохання. Джерело

  • Кімнатні капці

Якщо ви вважаєте, що милі домашні капці – хороший і потрібний подарунок на День Святого Валентина, радимо передумати. Якщо подарувати другій половинці капці, вона може від вас піти.

  • Алкоголь

Багато хто вважає, що пляшечка гарного алкоголю – це найкращий подарунок. Але є прикмета, яка говорить, що подарований алкоголь забирає у людини вдвічі більше здоров’я.

  • Чоловіча білизна

Жінки дуже люблять дарувати своїм чоловікам труси, цей презент є поширеним і подобається чоловікам. Але повір’я говорить, що чоловік може піти наліво завдяки такому подарунку.

Читайте також:  Павлів день 28 січня: чого не можна робити

  • Гострі предмети

За повір’ям, гострі предмети зберігають в собі негативну енергію. Ви можете накликати на людину, якій даруєте ніж або інші столові або сувенірні прилади, невдачу.

  • Фото

Це ще одна не найкраща прикмета. Існує думка, що подарунок у вигляді спільної фотографії або колажу віщує розставання або довгу розлуку.

Тому можна купити, наприклад, рамку, а фотографії для неї вибрати і роздрукувати разом.

  • Шампунь, мило, гелі для душу

Ходять чутки, що якщо подарувати коханому косметику для ванни, то ця людина «змиється» з вашого життя. Тому краще утримайтеся від покупки такого подарунка.

  • Шарф

У холодну погоду шарф обов’язково стане в нагоді. Але подарувати цей предмет гардероба – до швидкої розлуки з вашим предметом зітхання.

Якщо вам хочеться обдарувати другу половинку теплом, сходіть на майстер-клас з в’язання та зв’яжіть шарф самостійно.

  • Годинник

Годинник в подарунок – або до розлуки, або до того, що кохана людина буде зраджувати. Так вважають, тому що ремінець годин охоплює зап’ястя, а там відмінно прощупується пульс.

Ну а пульс у свою чергу має пряме відношення до серця. Ось і виходить, що людина опиняється на повідку, з якого неодмінно хочеться вирватися.

Related Post