fbpx

Зробив передбачення на найближчий термін, буквально на кілька днів, і озвучив дуже цікаві висновки: ми підготували для вас свіжий найновіший приголомшливий прогноз про Перемогу України від відомого українського екстрасенса, до якого прислухаються мільйони. Тривожно й обнадійливо водночас. Передбачення справдилось – Львів

Новий прогноз – від професіонала своєї справи, півфіналіста 20-ї міжнародної «Битви екстрасенсів», Романа Шептицького. Екстрасенс зробив передбачення на найближчий термін, буквально на кілька днів, і озвучив дуже цікаві висновки.

Звичайно, йшлося про Україну, її майбутнє і всі найгостріші проблеми, пов’язані із загарбницькими діями нашого східного сусіда. Карти неупереджені, їм брехати нема чого. Але якщо вміти правильно читати те, що вони скажуть, можна дізнатися чимало важливої інформації, натяків та прогнозів, переконаний пан Роман.

Четвер, 6 липня. Випали карти «Створення» та «Розкіш». У цьому випадку йдеться не про якесь збагачення конкретної людини чи групи людей, а про допомогу потерпілим. Очевидно, на українців чекає черговий транш гуманітарної чи військової допомоги. І, зважаючи на все, він буде досить немаленьким.

Можливо, хтось із чільних політиків теж захоче відвідати нашу країну. Це робиться для важливих переговорів, документування наслідків ворожих нелюдських атак або з інших причин. Що ж, побачимо, як воно буде.

П’ятниця, 7 липня. Карти  масового божевілля та «Місяць». Це ще й Іванів день. Найнезрозуміліша і, на жаль, найфатальніша комбінація, що вийшла у Романа на цей день. Тому й конкретики жодної, крім того, що щось може статися вночі. І хорошого теж із цих карт нічого не складеш.

Передбачення справдилось – Львів сьогодні вночі.

Субота, 8 липня. «Об’єднання» та «Повна чаша». Ці карти говорять про те, що ми всі маємо згуртуватися навколо нашої країни, навколо спільної проблеми. Не давати ворогові нас розрізнити. Не давати йому використовувати наші непорозуміння. Піддаватися на провокацій категорично не можна.

А «Повна чаша» говорить про те, що якщо ми подолаємо той негативний вплив, який впливає на нас як на народ, то нам українцям це обов’язково окупиться в майбутньому.

Неділя, 9 липня. Карти «Мораль» та «Правосуддя». Варто сподіватися на конкретні кроки від світової спільноти. Ми вже бачили раніше і точно знаємо, що Україні допомагають багато окремих політиків та величезна кількість країн світу.

Можливо, вони потішать нас допомогою чи будь-якою цінною підтримкою. Усне сприяння вже давно не є актуальним.

Головне, щоб це правосуддя було не через щось погане, що сталося в ці дні. Сподіваємося, що справедливість переможе. Але без нових руйнувань та горя.

Всім нам варто попри все намагатися мислити позитивно. Не в тому сенсі, що робити з себе життєрадісного і дивитися на все, що відбувається крізь рожеві окуляри. Але сподіватися на краще, не панікувати та зберігати спокій. І, звичайно ж, допомагати нашим захисникам, нашим найкращим синам та дочкам – ЗСУ.

 Цілісність, єдність, згуртованість. Це те, що допоможе нам перемогти! Всім миру й добра.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page