fbpx
Шоу-бізнес
Музикант плекає надію, що їм вдасться втілити плани в реальність і його родина разом з ним в Києві пробуде весь серпень: “Погано, дуже погано. На щастя, ХХІ століття. “На щастя” для цивілізованих людей”

Відомо, що дружина і дочка українського  співака Арсена МірзоянаТоня Матвієнко з дочкою Ніною – тимчасово виїхали у Великобританію.

В Англії маленька Ніна навіть встигла піти у перший клас.

В одному зі своїх свіжих інтерв’ю для “24 телеканалу” Мірзоян розповів про свої почуття через відсутність родини поруч і їхні найближчі спільні плани.

Артист зізнався, що дуже сумує за родиною. За словами співака, після від’їзду дружини та доньки він бачив їх всього двічі.

– Погано, дуже погано. На щастя, ХХІ століття. “На щастя” для цивілізованих людей. Ми спілкуємося в гаджетах, є ж відеозв’язок. На цьому все, – розповів Арсен про свої почуття.

Мірзоян також зізнався, що дуже хотів би зустрітися з родиною знову, і вони з дружиною вже планують можливий їх приїзд в Україну.

Нещодавно у Ніни, як у всіх дітей Великобританії, розпочалися літні канікули, й Тоня з донькою має можливість хоч на короткий час відвідати чоловіка.

Музикант плекає надію, що їм вдасться втілити ці плани в реальність і його родина разом з ним в Києві пробуде весь серпень.

Віримо, що у них вийде воз’єднатися, нехай і поки що тимчасово.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.