fbpx

Ми більше не сім’я: дружина Романа Сасанчина повідомила, що їх шлюб опинився під загрозою

Ми більше не сім’я: дружина Романа Сасанчина повідомила, що їх шлюб опинився під загрозою

Шлюб 20-річного переможця шоу “Голос країни” Романа Сасанчина опинився під загрозою. Його 24-річна дружина Іванна, яка подарувала доньку всього 4 місяці тому, опублікувала в Instagram повідомлення, яке багато хто розцінив як оголошення про розлучення.

“Ми більше не сім’я! А все почалося більше місяця тому. Сумно, але вірю – згодом переболить”, – написала дівчина в Instagram-історіях.

Сам Сасанчин слова дружини не коментував. Тиждень тому у програмі “Сніданок з 1+1” виконавець розповів, що його родина під час війни переїхала до Польщі, а сам він залишився на рідній Тернопільщині.

“Намагаємося говорити щодня. Серце розривається, що зараз війна змусила більшість людей таке переживати. Ми не полишаємо надію, що скоро все це закінчиться, і ми всі зможемо бути разом”, – сказав молодий батько.

Роман Сасанчин – переможець талант-шоу “Голос. Діти” (2015) та “Голос країни” (2020). У 2021 році юнак одружився зі своєю дівчиною Іванною, і 30 грудня у пари народилася дочка Елізабет. Батьки хрестили дівчинку наприкінці січня, незабаром після чого змушені були розлучитися через війну.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page