fbpx
життєві історії
Ми із чоловіком живемо 15 років разом, є дитина. Обидва працюємо, але грошей не вистачає. Бо річ у тому, що чоловік забезпечує своїх батьків, зокрема й брата, який живе з ними. Ну от купив, не питаючись у мене, 28-річному хлопу айфон на 45 тисяч гривень. Відіслав їм усі свої гроші за 3 місяці і заявив мені, що нам треба економити, і чому я не порадуюсь новим меблям його батьків

Ми із чоловіком живемо 15 років разом, є дитина. Обидва працюємо, але грошей не вистачає. Бо річ у тому, що чоловік забезпечує своїх батьків, зокрема й брата, який живе з ними.

Спочатку він відправляв невеликі суми грошей та подарунки. Допомагав то дядькові, то тітці. Ніколи не називав точних сум грошей, поки я не знайшла чеки переказів. Після конфлікту й розмови чоловік вирішив, що потроху батькам допомагатиме, але не такими великими сумами.

Апетит його сім’ї виріс безмежний, він купив їм машину, поміняв техніку у будинку. Їм захотілося новий гарнітур, який вони побігли з радісними посмішками купувати. До речі чоловік відіслав їм усі свої гроші за 3 місяці і заявив мені, що нам треба економити, і чому я не порадуюсь новим меблям його батьків.

Це при тому, що я оплачую всі комунальні та кредит за нашу квартиру. Він не говорив правду про суму, в результаті я залізла в його телефон і побачила квитанції, я була вражена побаченою сумою.

Як він обманював і вивертався, що нічого не відсилав, і чи не могла б я відправити їм невелику суму. Коли я показала йому всі квитанції, заявив, що, як син, він зобов’язаний забезпечувати своїх батьків. Чим я ще не задоволена, хіба нам не вистачає грошей на життя?

Після цього я сказала, що він повинен допомагати в оплаті за квартиру, він відповів, що якщо чимось я незадоволена, можу йти. Невже 15 років шлюбу він використав мене!?? Як людина він уважний і добрий батько. Але що робити далі?

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page