fbpx
життєві історії
Ми із дружиною у шлюбі вже 15 років. Всі ці роки моя теща не дає спокою нашій сім’ї. Практично щодня, дзвонячи моїй дружині, не прогавить моменту розповісти їй ким вона мене бачить

Ми із дружиною у шлюбі вже 15 років. Всі ці роки моя теща не дає спокою нашій сім’ї. Практично щодня, дзвонячи моїй дружині, не прогавить моменту розповісти їй ким вона мене бачить.

Перші роки 3, в її очах, я був чомусь “простим хлопцем”, який має всього лише один власний магазин. Оскільки з роками бізнес трохи підріс, я перекваліфікувався.

Побачивши, що на слова її дочка реагує сміхом, теща пішла далі. Я став у її очах гулящим і нібито завів другу родину. Моя дружина дуже мудра жінка, і на таке ніяк не реагувала.

Цього разу моя кваліфікація зросла, який тримає у золотій клітці дружину та трьох діточок.

З боку, я завжди іронічно сміявся з цієї ситуації, оскільки те, що відбувалося, ніяк не впливало на взаємини в сім’ї. Але ми з дружиною ніяк не могли зрозуміти справжню причину, чому теща мене так не любить.

Одного дня, у моєї коханої дружини, був день народження. Теща трохи наважилася, після третього келиха вина.

І, як завжди, у своєму незмінному репертуарі почала висловлюватися про мене. Дружину цей факт просто вивів із себе, після чого вона попросила її, у ввічливій формі, поїхати до себе додому.

І тут “понесло”:

— Як ти з матір’ю розмовляєш! Я все життя працювала на двох роботах за копійки. Твого тата терпіла все життя. А ти живеш тут у “шоколаді”, бід не знаєш! Принцеса тут бачите! Чому тобі все так легко дісталося в цьому житті, а я як “загнаний кінь” живу?! І чоловік у тебе ідеальний – не п’є, забезпечує і будинок великий, машина дорога! Ти не заслужила!

Ми з дружиною стояли, як укопані. Я й подумати не міг, що всі ці роки теща просто заздрила своїй дочці. Замість материнської радості за власну дитину була злість і чорна заздрість. Прикро за дружину.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!