fbpx
життєві історії
Ми не спішили з весіллям, вирішили пожити так, притертися один до одного. Житла свого не було, жили в свекрухи. Про те, що вона невзлюбила мене з самого початку, говорити не буду. Саме тому ми й з’їхали через деякий час. На всю квартиру грошей не вистачало, взяли в оренду кімнату. Власницею виявилася темноволоса Яна. Спершу все було добре, поки я одного дня не з’явилася раніше з роботи

Ми не спішили з весіллям, вирішили пожити так, притертися один до одного. Житла свого не було, жили в свекрухи. Про те, що вона невзлюбила мене з самого початку, говорити не буду. Саме тому ми й з’їхали через деякий час. На всю квартиру грошей не вистачало, взяли в оренду кімнату. Власницею виявилася темноволоса Яна. Спершу все було добре, поки я одного дня не з’явилася раніше з роботи.

***

Познайомилася з хлопцем. Відносини складалися прекрасно. Борис був ніжним, турботливим, іноді “надто розумним”, коли починала вести погано.

Через сім місяців, переїхали жити до Бориса.

Правда, його мама Іванна Василівна ставилася до мене негативно. Не було дня, щоб я з нею не полаялася.

Проживши в неприємній атмосфері три місяці, вирішила з Борисом зняти окреме житло. Правда, заробляли ми не багато і тому вистачило тільки на кімнату.

Господиня Яна виявилася молодою, красивою брюнеткою. У неї була трійка, в якій люб’язно надала нам кімнату. Спочатку було все добре.

Яна займалася своїми справами, а ми своїми. Однак, стала помічати, що Борис охолов до мене і вночі замість виконання своїх чоловічих обов’язків, засипав. Думала, можливо на роботі втомлюється!

Однак, незабаром правда розкрилася. Застукала Бориса і Яну разом серед білого дня. Випадково заїхала додому, взяти гроші на продукти.

Виявляється Борис взяв відпустку, щоб проводити час з чарівною господинею. Борис навіть не став виправдовуватися, а заявив, що між нами все скінчено.

В сльозах зібрала речі і пішла. Вирішила поскаржитися його мамі, як ніяк жінка і повинна мене зрозуміти і допомогти.

Іванна Василівна зустріла мене холодно і заявила: “Ти думала, що я дозволю синові одружитися з тобою? Так, хто ти така? Біднячка! Яна працює у мене в компанії і я спеціально її попросила здати вам квартиру, зачарувати Бориса. Нехай хлопець відвернеться і дізнається, що таке справжня жінка. Яна в цьому толк знає! А ти йди своєю дорогою і не лізь в життя мого сина. В іншому випадку сильно пошкодуєш!”

Повернулася я до батьків. Як можна було так зі мною вчинити? Адже я любила Бориса більше життя! Його мамі взагалі нічого поганого не бажала. Навіщо так зі мною вчинили?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page