fbpx
Шоу-бізнес
“Ми одразу потрапили до другого класу”: 6-річна донька Тоні Матвієнко пішла до школи у Великій Британії

Українська співачка Тоня Матвієнко розповіла про навчання своєї 6-річної доньки від Арсена Мірзояна Ніни.

За словами Тоні Матвієнко, цьогоріч 6-річна Ніна мала піти до першого класу в Україні і сподівається, що все ж таки у вересні це їй вдасться.

Втім, через повномасштабну війну РФ проти України Матвієнко з донькою перебувають у Великій Британії, де дівчинка пішла до школи:

“Ми її готували до цього: цифри та літери знає, писати, читати та рахувати вміє, англійську в садку вивчала. Якщо з арифметикою зараз у неї немає проблем, її знань англійської мало, щоб вивчати інші предмети. Але у нашому класі вчителька з Польщі, тому Ніні вона може щось пояснити українською”, – сказала артистка “КП” в Україні”.Зіркова мама тішиться, що Ніна швидко адаптувалася, та знайшла друзів. Також Матвієнко розповіла, що освітній процес у Великій Британії відрізняється від нашого:

“У кожній школі своя форма, діти у старших класах можуть самостійно обирати, які предмети вивчатимуть. Також діти в початкову школу йдуть у віці 4-5 років, тому ми одразу потрапили до другого класу, оскільки Ніні вже 6.

Радує ще й те, що в першу половину дня діти займаються в класі, а в другу – починаються інтерактивніші заняття: танці, музика, прогулянки лісом. Такий всебічний розвиток особистості”, – прокоментувала Тоня.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.