fbpx
життєві історії
Ми одружені із Всеволодом уже 7 років. Двоє діток у нас. Та я не знала, що він отримує так багато, але нам з дітьми у всьому відмовляє, а сам їсть що хоче. Зрештою, я продала свій гараж, який у мене був ще від мого дідуся. Я подумала, що тим самим допоможу йому і додам суму, якої бракує. Якось я вийшла вночі на кухню, а він бутерброди з червоною рибою їсть, а я про неї навіть не знала, мабуть, купив і на балконі тримав

Ми одружені із Всеволодом уже 7 років. Коли ми тільки познайомилися, то я не знала ні про його роботу, ні про його заробітну плату, я просто закохалася в нього і все.

Ми побралися, народили дітей. Усі сім років він навмисно приховував свої прибутки від мене. Дуже часто Всеволод казав, що у нас не вистачає на якийсь відпочинок із дітьми, що ми маємо вкластися у певну суму.

Якось ми вирішили купити машину для всієї родини. Довго обговорювали модель, яка нам сподобалася, але Всеволод сказав, що не може поки виділити всю необхідну суму, оскільки у нього на роботі зараз важко з оплатою. Зрештою, я продала свій гараж, який у мене був ще від мого дідуся. Я подумала, що тим самим допоможу йому і додам суму, якої бракує.

Він одразу прийняв цей варіант, і ми купили машину. Через півроку я, якось зустрівшись з його колегою по роботі, дізналася, що Всеволод отримує зарплату в рази більшу, ніж мені каже! Але я ніколи не питала його про це.

Потім я помітила, що він потай від мене купує собі дуже дорогі речі, але приховує від мене. Іноді може шукати щось годинами дешевше для мене, щоб на цьому заощадити. Всеволод говорить, що мене кохає. Постійно обманює мене щодо матеріальних коштів. Не зрозумію, що це, невже мій чоловік скнара? Всеволод ревнивий, тому, можливо, просто не хоче, аби я виглядала привабливо? Але чому він економить на смачній їжі для дітей? Якось я вийшла вночі на кухню, а він бутерброди з червоною рибою їсть, а я про неї навіть не знала, мабуть, купив і на балконі тримав.

До речі, коли ми купували машину, за місяць до цього Всеволод, як виявилося, отримав премію на роботі, але мені сказав, що грошей повністю на машину не вистачає, а оскільки я не працюю, я навіть не знаю, чи є у нас якісь заощадження на важкий день. Ось така у мене родина, такий мій Всеволод. Як бути далі, гадки не маю. Він наче й нормальний чоловік і тато для дітей, а наче й ні, у інших же у родинах якось не так.

Автор: Ольга

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!