fbpx

Ми одружені з Маринкою майже 7 років. Коли я познайомився з дружиною, вона вже була розлучена. Орендували квартиру. Щоби заробити на свій будинок, я вирішив поїхати за кордон. А це випадково почув розмову дружини й тещі. Ще ніколи в житті я не почував себе настільки обдуреним. В один з днів перед Новим роком я прийшов додому раніше

Ми одружені з Маринкою майже 7 років. Коли я познайомився з дружиною, вона вже була розлучена. Мене це анітрохи не збентежило. Втім, як і той факт, що до неї в мене серйозних стосунків не було.

Ми зустрілися близько півроку, після чого я зробив пропозицію коханій жінці. Маринка відмовилася жити разом із моїми батьками. Мовляв, дорослі і вже потрібна своя квартира. На той момент я заробляв не так багато, щоби відкладати на своє житло. Але орендовану квартиру дозволити міг.

Щоби заробити на свій будинок, я вирішив поїхати за кордон. Друг підказав перевірене місце, де мені допомогли влаштуватися. Виїхав. Приїжджав досить рідко, хотів якнайшвидше зробити свою дружину щасливою.

Знадобилося півтора роки, щоб купити житло. А потім потрібні були гроші на ремонт. Знову поїхав.

Потім Марина почала натякати, що нам потрібна машина. Як останній йолоп, я йшов у неї на поводі. Знову поїхав, знову працював за трьох. Останні кілька місяців я нарешті живу вдома, повернувся в Україну, вже встиг знайти роботу. Думав, що нарешті все вгамується.

Але сталося те, чого я ніколи не зрозумію. В один з днів перед Новим роком я прийшов додому раніше, ніж звичайно, і почув, як дружина розмовляє з тещею по телефону. Вона була така захоплена, що навіть не помітила мене.

Від слів Марини у мене аж ноги підкосилися.

– Мамо, ну ти що, які діти?! Я не збираюся народжувати, принаймні, не для нього. Я ж не люблю його, забула, чи що?» – весело говорила Маринка.

Після стількох років сімейного життя почути таке – нестерпно. Я стояв у дверях і не міг повірити своїм вухам. Я робив для дружини все, думав, що ось-ось, і ми нарешті зможемо жити тільки для себе. А виходить, що дружина знайшла ідеальний спосіб використання мене.

Я став ніби ручним: робив усе, що Марина могла лише побажати. Звичайно, я не став тягнути кота за хвіст і поговорив із дружиною. Вона почала виправдовуватись, що я все не так зрозумів. Мовляв, це вона мала на увазі час, коли ми познайомилися, і вона тільки придивлялася до мене. Зараз все інакше.

Не знаю, як тепер сприймати її слова. Спочатку я подумав, що, мабуть, накрутив себе. Раптом я почув і зрозумів все якось не так? А потім я запитав Марину:

«Якщо це все неправда, тоді ми можемо подумати над тим, щоб завести дитину? Потрібний момент може ніколи не настати, час такий швидкоплинний.»

У відповідь дружина багатозначно подивилася на мене і сказала, що поки не готова до дітей, не та обстановка в країні. Було в її погляді щось таке чуже. І я зрозумів, що телефонна розмова все-таки була правдою.

Ще ніколи в житті я не почував себе настільки обдуреним. Невже ці роки моя дружина просто банально мною маніпулювала і використовувала? Як знайти сили, щоб пережити розлучення? Не можу навіть думати про це, кохаю її все одно.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page